10 потужних причин вживання бананів, про які мало хто знає, а даремно …

 

10 потужних причин вживання бананів, про які мало хто знає, а даремно ...

Банани є багатими, вершковими, смачними фруктами і одними з найбільш широко вживаних у всьому світі продуктами. Крім того, що він є скарбницею поживних речовин, банан також може використовуватися для різних цілей краси. Сьогодні ми обговоримо деякі чудові переваги для здоров’я цього великого фрукта, які так легко отримати.

 • Миттєвий джерело енергії
  Банани – миттєве джерело енергії, тому атлети, таких як Рафаель Надаль, часто можуть їсти його на тенісному корті під час перерви. Ті, хто проводить силове тренування, часто радять з’їсти пару бананів до тренування.
 • Допомагає боротися з депресією
  Банани забезпечують деяке полегшення клінічної депресії, вони містять велику кількість триптофану, який перетворюється нашим організмом в корисний гормон серотонін, який допомагає мозку відчувати себе краще і боротися з депресією.
 • Покращує травлення
  Банани є багатим джерелом харчових волокон, які допомагають підтримувати чистоту травного тракту, покращують травлення і допомагають регулювати роботу кишечника. Для тих, хто страждає від запорів, 2 банана більш природні і ефективні в порівнянні з комерційними проносними.
 • Використовується для лікування виразок
  Банани містять сполуки, які допомагають сформувати товстий захисний шар всередині шлунка, щоб захистити його від соляної кислоти, яка може викликати виразки. Банани також містять інгібітори, які усувають викликають виразку бактерії.
 • Сприяє зниженню ваги
  Банани – це багате джерело енергії, що не приносить зайвого жиру і холестерину, що робить його розумною закускою для свідомих людей. Вони допомагають спалювати калорії швидко і легко.
 • Покращує роботу мозку
  Банани є багатим джерелом калію, що збільшує ефективність мозку і покращує пам’ять. Банани – це легка закуска на екзаменаційні дні або перед великою презентацією.
 • Ефективний для усунення ранкової нудоти
  Відмінна новина для всіх вагітних, спробуйте спочатку з’їсти банан. Це заспокоює шлунок і прискорює процес відновлення глюкози, який допомагає боротися з нудотою. Додатковий бонус в тому, що він також корисний для дитини у вашій утробі.
 • Раковий винищувач
  Банани можуть допомогти боротися з раком. Згідно з недавніми дослідженнями в Японії, повністю зрілі банани виробляють з’єднання, зване цитокіном, яке викликає некроз пухлин. Цитокіни допомагають збільшити кількість лейкоцитів, що покращує імунітет і допомагає боротися з раковими клітинними змінами.
 • Корисно при безсоння
  Як уже згадувалося, банани містять триптофан, який також допомагає збільшити вироблення гормонального мелатоніну. Цей гормон природно проводиться в нашому тілі під час темряви і відповідає за регулювання сну.
 • Здоров’я серця
  Нарешті, банани багаті калієм, необхідним для здорового серця. Вони допомагають підтримувати здоровий серцевий ритм, зменшують ризик інсульту і допомагають регулювати кров’яний тиск.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал