18 наймодніших коротких стрижок для жінок після 50

Короткі стрижки стають все більш популярними. Ми хочемо йти в ногу з часом і бути стильними і модними: це стосується як одягу, так і зачісок. Просто тому, що ми стаємо старше, і це не означає, що ми повинні перестати бути стильними і привабливими.

У нашій статті ми хотіли б поділитися з вами деякими варіантами коротких стрижок для жінок після 50. Не бійтеся експериментувати і привертати до себе уваги завдяки яскравим кольором волосся або завдяки несподіваній стрижці.

Жінки вважають, що якщо їм 50 років, то вони приречені на нудні зачіски. Однак, існує величезна кількість стильних і привабливих зачісок, завдяки яким ви будете виглядати ще молодше.

Блонд з довгим чубчиком

Світлий колір волосся і чубчик будуть ідеально поєднуватися разом. Теплий світлий відтінок додасть сяйва вашому обличчю.

Класична стрижка піксі

Традиційна стрижка піксі не вимагає великих зусиль по догляду за нею. Ви можете пофарбувати волосся в будь-який колір, який ви хочете, і як і раніше, виглядати сміливо і впевнено.

Коротка яскрава стрижка

Стрижка боб з чубчиком

Стрижка піксі

Коротка стрижка піксі-боб

Стрижка піксі-боб виглядає елегантно поза часом.

Коротка стрижка пікс

Коротка стрижка піксі виглядають сучасно і стильно.

Яскравий колір волосся

Дивовижний колір волосся

Ви любите експериментувати? Чому б не пофарбувати волосся в абсолютно новий і незвичайний для вас колір, наприклад, жовтий? Ми впевнені, що ви будете виглядати чарівно!

Стрижка боб

Стрижка

Темні локони

Хвиляста зачіска

Стрижка боб

Виголена сторона

Пікс з чубчиком

Хвилясте волосся

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал