4 ефективні способи видалення мигдальних каменів без хірургічного втручання!

Часто ми помічаємо, що у нас є маленькі білі бляшки на наших мигдалинах, ми відчуваємо, що щось застрягло в горлі. Ці білі самородки відомі як камені мигдалин і багато людей, у яких вони є, навіть не знають про їх наявність.

У чому причина тонзилітів?

Вони розвиваються, коли бактерії, слиз, мертві клітини шкіри і залишилися частинки їжі починають відкладатися в склерах мигдалин. Вони можуть бути білуватими або жовтуватими, а їх текстура м’яка і тверда. Ці камені можуть привести до неприємного запаху з рота, подразнення горла і труднощів з ковтанням їжі і навіть до проблем з диханням.

Хто схильний до мигдальних каменів?

Якщо ви страждаєте хронічним запаленням мигдалин, якщо ваші мигдалини занадто великі або якщо ви не практикуєте хорошу гігієну порожнини рота, ризик появи мигдалин значно вище. Звичайною обробкою мигдальних каменів є тонзилектомія або хірургічне видалення мигдалин. Однак це не гарантує, що камені мигдалин НЕ будуть повторюватися. Крім того, коли ви усуваєте мигдалини, ви фактично видаляєте частина імунітету, яка необхідна для запобігання потрапляння бактерій і вірусів в організм.

Інші способи видалення мигдальних каменів

Крім хірургії, існують і інші менш інвазивні методи видалення, які ви можете виконувати в комфорті у себе вдома. Давайте подивимося на деякі з них:

  • Ватяні палички.

Якщо ви можете дотягнутися до задньої частини горла, то ви можете легко видалити камені мигдалин. Акуратно натисніть на видиму область мигдалини ватною паличкою, поки вони не втечуть. Зробіть це перед дзеркалом. Коли ви натиснете на тонзиліт, камені повинні вискочити через кишень мигдалин.

  • Стоматологічні іригаційні шприци.

Щоб вимити каміння з мигдалин, наведіть вигнутий кінчик шприца прямо на кишені в мигдалинах, уражених камінням. На відміну від ватних паличок, ці шприци допоможуть вам видалити камені, які глибше в мигдалинах і не видно. Обов’язково тримайте голову так, щоб камені випадали з рота. Суміш в шприці повинна бути з рівних частин 3% перекису водню і теплої води. Перекис водню полегшить видалення каменів, оскільки створює середовище, в якій бактерії не можуть процвітати.

  • Оральний іригатор.

Цей фломастер має двигун, резервуар для води і спеціальне сопло для води. Це метод для чищення зубів водою замість струни. Щоб видалити камені мигдалин, помістіть сопло прямо в щілини мигдалин і вибийте їх. Переконайтеся, що ви не пошкодили мигдалини, будучи надмірно агресивними. Встановіть іригатор на найнижчу настройку.

  • Пероральні пробіотики.

Ці штами хороших бактерій мають здатність знищити погані бактерії в роті, які викликають камені мигдалин. Найбільш ефективним пробіотиком проти каменів мигдалин є S. salivarius K12. Візьміть пробіотичну капсулу, відкрийте її і змішайте вміст з 4 унціями теплої води і перемішайте суміш до повного розчинення капсули у воді. Полощіть розчин у роті, максимально близько до області каменів мигдалин. Щоб досягти цього, трохи нахиліть голову назад, перш ніж випустити розчин. Жувальна гумка і зубні пасти також можуть бути дуже корисні при видаленні каменів мигдалин.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал