4 вправи, реально позбавляють від непотрібних складок на вашому тілі

Чудове тренування, яке ефективно бореться з зайвими складками на боках і спині. Все, що вам потрібно – це кілька хвилин вільного часу! Почніть тренуватися не виходячи з дому. Виконуйте через день, не забувайте правильно харчуватися – приведіть себе в порядок!

Чудове тренування, яке ефективно бореться з зайвими складками на боках і спині.

  • Зворотний політ

Витягніть руки перед собою і з’єднайте долоні, стоячи на колінах. Згинаючи руки в ліктях, відведіть їх назад. Заводите лікті максимально за спину. Потім зведіть долоні. Робіть вправу не менше 1 хвилини, чим більше, тим краще.

  • Планка з руками в кишенях

По черзі піднімайте руки, стоячи в звичайній планці. Намагаючись доторкнутися до стегон, згинайте їх в ліктях, як ніби хочете покласти руку в уявну кишеню. За 30 секунд для кожної руки.

  • Бічні скручування

Стоячи на лівому коліні, витягніть праву ногу і опустіться на ліву руку. Пряму праву руку тягніть над головою в ліву сторону, згинайте її в лікті і тягніть до стегна. Для кожної сторони по хвилині

  • Опрацювання м’язів спини

Витягніть руки і ноги, лежачи на животі, з головою між руками. Повільно піднімайте корпус від підлоги, відводячи руки через боки і згинаючи в ліктях. У верхній точці затримайтеся, потім повільно опустіться на підлогу, витягнувши руки перед собою. 1 хвилина і більше.


 

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал