5 хвороб, які бояться кави, як вогню. Це варто знати кожному!

 

Що може бути краще, ніж почати день зі смаку ароматної терпкої кави? Останні опитування Gallup показують, що 60% дорослого населення випивають, в середньому, одну чашку кави в день. Більш того, чверть визнають, що це залежність.Така кількість любителів кави не дивно. Що дивно, так це дізнатися, що кава може бути корисною для вашого здоров’я!

Як і в усьому, з кавою потрібно знати міру, і зловживати нею ні до чого. Але ті, хто насолоджуються кави в «здорових» обсягах, насправді, з його допомогою покращують своє здоров’я!

Деякі з цих корисних властивостей кави мене просто вразили – ну хто б міг подумати, що кава допомагає в боротьбі з цукровим діабетом другого типу або навіть з деякими видами раку? Проте, ми дізналися, що це так.

5 хвороб, які бояться кави, як вогню. Це варто знати кожному!

5 хвороб, які бояться кави, як вогню.

№ 1: Цироз печінки.

 

Звичайно, не варто розглядати каву, як панацею від цирозу печінки. Не варто сподіватися, що вона запобіжить алкогольному отруєнню організму. Але вона може позитивно впливати на печінку і запобігти розвитку цієї жахливої хвороби.

№ 2: Діабет 2 типу.

Діабет є серйозним захворюванням, яке слід лікувати за допомогою медичних фахівців. Проте, кава може стати одним із способів запобігти цукровий діабет 2 типу.

«Деякі дослідження показали, що п’ють каву – особливо ті, хто п’є багато кави – мають більш низький ризик розвитку діабету, ніж інші люди», -пише WebMD .

І хоча кажуть, що саме кофеїн є ключовим елементом в боротьбі з діабетом, дослідження показують, що це не кофеїн, а сама кава створює позитивний ефект.

№ 3: Серцеві захворювання.

Ефект кофеїну на серце все ще вивчається, і коли мова йде про здоров’я серця, ви завжди повинні прислухатися до рекомендацій лікуючого доктора. Проте, кава насправді може бути корисною у запобіганні від смертельної хвороби серця.

№ 4: Рак

Хоча дослідження все ще тривають, вчені Американського інституту з вивчення раку заявляють:

«Дослідження показали, що певні продукти, такі як кава, можуть допомогти в боротьбі з раком.»

Очевидно, що каву не можна назвати “ліками”. Проте, ті, хто п’є каву регулярно, можуть непомітно для себе запобігти розвитку раку.

№5: Хвороба Паркінсона і хвороба Альцгеймера.

Крім підтримки нормальної активності мозку, кава також може бути корисною в попередженні хвороби Альцгеймера і боротьбі з симптомами хвороби Паркінсона.

«Нові дослідження показують, що три чашки кави в день можуть запобігти хворобі Альцгеймера у літніх людей, що зазнають погіршення пам’яті,» – розповідає CBS News.

Також в дослідженні говориться, що щоденний заряд кофеїну може полегшити симптоми протікання хвороби Паркінсона у хворих.Ці дослідження можуть дуже порадувати тих, у кого є ризик цих спадкових захворювань!

А ви п’єте каву? Ця стаття якось змінила ваше ставлення до нього? Поділіться своїми думками в коментарях! І не забудьте поділитися прочитаним з близькими і друзями!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал