5 шкідливих звичок, які погіршують стан вашої щитовидної залози, що не потрібно робити

За даними Американської асоціації щитовидної залози, у понад 12% населення США розвивається деяка форма захворювань щитовидної залози протягом усього життя. Ефекти такого захворювання можуть бути вельми поширеними: порушення сну, настрою, обміну речовин і пам’яті.

Захворювання щитовидної залози не повинно бути чорною хмарою, що висить над вашою головою. При ретельному плануванні і зміні способу життя ви можете керувати своїм станом.

Сьогодні ми збираємося зосередитися на 5 звичках, які погіршують стан щитовидної залози.

 • Звичка № 1 – Перешкода стресу
  В одному з досліджень повідомляється, що стрес і стан щитовидної залози можуть поєднуватися, щоб викликати такі симптоми, як погіршення пам’яті в довгостроковій перспективі.

Це відбувається через те, як стрес пригнічує щитовидну залозу і її гормональну секрецію, які вже піддаються атаці у пацієнтів з формою захворювання щитовидної залози.

Ось, коротко, чому вам абсолютно необхідно піклуватися про стрес, коли ви страждаєте від такого стану.

 • Звичка № 2 – Куріння
  У 1995 році дослідники виявили, що куріння збільшує тяжкість проблем з щитовидною залозою. Це багато в чому пов’язано з присутністю ціаніду в тютюновому димі. Ціанід – це засіб проти щитовидної залози, який зупиняє залози від синтезуючих гормонів, які зв’язуються з їх рецепторами.

Це може пошкодити вашу печінку, крім інших органів.

Звичайно, кинути палити – нелегкий подвиг. На щастя, у природи є кілька з’єднань, які можуть допомогти.

 • Звичка № 3 – Використання сої
  Всі повинні припинити їсти сою – особливо люди із захворюванням щитовидної залози. Як повідомляє д-р Меркола, соя містить цілий ряд компонентів, які негативно впливають на залозу в формі метелика. Сюди входять гоітрогени, які запобігають синтез гормонів щитовидної залози і метаболізм йоду.

Соя також пригнічує ефективність різних видів лікування щитовидної залози.

 • Звичка № 4 – Надмірне споживання сирих хрестоцвітих овочів
  За даними Університету штату Орегон, високе споживання овочів, таких як капуста і ріпа, може порушити функцію щитовидної залози у людей з дефіцитом йоду. Це все через глюкозинолатів в таких овочах, які людське тіло перетворює в гоітрін – з’єднання, яке перешкоджає секреції гормонів.
 • Звичка № 5 – Як уникнути походу до лікаря
  Я розумію: життя складне і насичене, і відвідувати лікаря не завжди приємно. Але якщо у вас є форма захворювання щитовидної залози, ви повинні пам’ятати, що ваш стан може завдати серйозної шкоди, якщо його не лікувати належним чином.

Можете звернутися за допомогою до зареєстрованого натуропату або дієтолога, який зможе особисто поглянути на ваш стан і дати рекомендації.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал