6 корисних причин, за якими ви повинні їсти яблука з шкіркою!

 • Яблучна шкірка містить багато волокон, вітамінів, захищає від раку, і це ще не все.
  Яблучна шкірка містить багато різних корисних інгредієнтів, і це є причиною, по якій ви не повинні очищати яблуко, перш ніж споживати його.
 • У шкірці багато волокон.
  Всього яблуко в середньому містить 4,4 г волокон і без шкірки значення знижується до 2,1 г.
 • У шкірці багато вітамінів.
  Цілісне яблуко містить 8,4 мг вітаміну С і 98 міжнародних одиниць вітаміну А. Коли ми видаляємо шкірку, ці значення знижуються до 6,4 мг вітаміну С і 61 кількості вітаміну А.
 • Яблука захищатимуть вас, тільки якщо ви будете споживати їх з шкіркою.
  З’єднання, яке відповідає за ослаблення процесу дихання при вживанні яблука, називається кверцетином, і, як ви здогадуєтеся, воно знаходиться в шкірці. Дослідження показало, що люди, які їдять п’ять або більше яблук в тиждень, мають більш здорові легені завдяки впливу цього з’єднання.
 • Кверцетин також хороший для вашої пам’яті
  Цей антиоксидант грає велику роль в боротьбі з пошкодженням тканин в головному мозку і пов’язаний з хворобою Альцгеймера і іншими дегенеративними захворюваннями.
 • Яблучна шкірка працює для профілактики раку
  З’єднання, які мають загальна назва тритерпеноїд і розташовані в шкірці, мають здатність пригнічувати або вбивати ракові клітини. Ці сполуки найкраще підходять для боротьби з раком печінки, товстої кишки і молочної залози.
 • Успішний винищувач ожиріння
  Яблучна шкірка також містить урсолову кислоту, яка є важливим компонентом в боротьбі з ожирінням. Вона стимулює збільшення м’язів, і спалює калорії і знижує ризик ожиріння.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал