8 речей, які НЕ МОЖНА робити після тренування

Хочете знати, що потрібно робити, щоб тренування мало максимальний вплив на організм. Досвідчені спортивні інструктори попереджають своїх клієнтів про ці помилки, які можуть звести на «нівець» всі зусилля в спортзалі. І ось, чого категорично не можна робити!

1. Не дати собі «остинути»
Після тренування, неважливо силовий або кардіо, потрібно обов’язково виділити мінімум 5 хвилин на те, щоб бути схожим в повільному темпі по залу або кімнаті, якщо ви тренуєтеся вдома, і відновити дихання і нормалізувати серцевий ритм. Так ви гарантовано будете відчувати після тренування добре і позбудетеся від відчуття «ватних» ніг.

2. Але не розтягувати м’язи
Після тренування потрібно обов’язково виконати вправи на розтяжку. Так ви допоможете м’язам відновитися і позбудетеся від кріпатури в майбутньому. До того ж розтяжка дозволяє м’язам швидше рости.

3. Не їсти після тренування
Навіть якщо ви хочете схуднути, рішення не їсти довгий час після тренування неправильне. Організм все одно візьме своє пізніше. Після тренування необхідно відновити енергію. Тому через 1,5-2 години після заняття обов’язково потрібно поїсти їжу, багату на білок і легкі вуглеводи. Наприклад, курячу грудку з овочевим салатом.

4. Недостатнє споживання рідини
До, під час і після тренування потрібно пити очищену воду. Водний баланс важливий для досягнення результатів від тренувань і здоров’я. В середньому необхідно випивати 1,5-2 літри води на добу.

5. Чіпати обличчя
Якщо терти очі або витирати обличчя руками після занять, можна занести бактерії і захворіти або викликати шкірні висипання. Уявіть, скільки людей до вас займалися на тренажерах, тому спортивне обладнання не може похвалитися чистотою і стерильністю. Перше, що необхідно зробити після тренування – це вимити руки і умити обличчя.

6. Не записувати свій прогрес
Відстеження результатів тренування дуже важливо для мотивації і прогресу. Записуйте, що ви зробили на тренуванні і аналізуйте дані. Якщо в цьому місяці ви зробили 20 віджимань, зробіть в наступному 25!

7. Довго ходити в спортивному одязі
Може бути ваша форма дуже зручна і ви в ній комфортно себе відчуваєте, але пам’ятайте, що якщо довго ходити в ній, то можна «підхопити» грибок або з’явиться акне. Тому якщо хочете залишатися здоровими, краще переодягнутися.

8. Не висипатися
Після тренування потрібно добре відпочити. Здоровий сон – запорука того, що м’язи відновляться, а організм зміцніє.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал