8 сантиметрів в талії підуть за тиждень якщо кожен день пити чай з 3 простих інгредієнтів


Завдяки цьому напою за тиждень ви можете позбутися від жирового “фартуха”, зайвих кілограмів, а також від 8 сантиметрів об’єму в талії. До складу чаю входять три натуральних компонента, які прискорюють обмін речовин і прекрасно спалюють жир. Це вода, кориця і лавровий лист. Приготувати чай не складе особливих труднощів.

Спосіб приготування:

Беремо 1 літр води, паличку кориці і 5 лаврового листя. Спочатку необхідно закип’ятити воду, вимкнути вогонь, додати корицю і лавровий лист, дати настоятися протягом 5 хвилин. Далі заварюємо чай.

Спосіб застосування:

Для поліпшення метаболізму такий чай рекомендується випивати відразу після пробудження. Випийте чашку напою натщесерце. Другу чашку випийте ближче до обіду. Третю – перед сном.


Такий напій потрібно пити тричі на день, не більше не менше. Курс становить – 2 тижні. Але вже через три дні ви помітите, як жир починає зникати, обсяги зменшаться, покращиться робота шлунково-кишкового тракту, ви позбудетеся від запорів, покращиться загальний стан.

І не забувайте при вживанні цього напою правильно і збалансовано харчуватися, а також вчасно відпочивати і займатися фізичними навантаженнями.

Вся надана інформація носить ознайомчий характер і не може бути використана без обов’язкової консультації з лікарем!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал