8 відмінних причин, за якими вам потрібно вживати більше баклажанів

 

8 відмінних причин, за якими вам потрібно вживати більше баклажанів

Як ви всі знаєте, споживання фруктів і овочів пов’язано з меншим ризиком багатьох станів здоров’я, пов’язаних зі способом життя. Незважаючи на те, що баклажани не так популярні, вони як і раніше надзвичайно поживні і тому хороші для нашого спільного здоров’я.

Багато дієтологів пропонують людям щодня споживати баклажани, оскільки вони є багатим джерелом вітамінів, клітковини, насуніну і хлорогенової кислоти. Більш того, збільшення споживання баклажанів зменшить ризик ожиріння, діабету, серцевих захворювань і загальної смертності. З іншого боку, це збільшить вашу енергію, і це буде сприяти здоровій шкірі і волоссю.

Ось те, що може зробити скромний баклажан, щоб допомогти вам жити здоровіше:

  1. Споживання баклажанів на регулярній основі допомагає запобігти згустки крові через їх максимальної кількості вітаміну К і біофлавоноїдів, які підсилюють вміст капілярі.
  2. Баклажани можуть знизити поганий холестерин, але тільки якщо вони приготовлені по-польськи. Ніколи не смажте баклажани, замість цього ви повинні спекти їх.
  3. Завдяки вмісту волокон, баклажани захищають ваш травний тракт. Насправді, регулярне споживання баклажанів може захистити вас від раку товстої кишки
  4. Споживання баклажанів допоможе вам поліпшити кровообіг і «нагодувати» ваш мозок, оскільки вони містять основні фітонутрієнти. Однак ці поживні речовини зосереджені в шкірці баклажана, тому не викидайте її.
  5. Через високий вміст розчинних волокон і низького вмісту вуглеводів в баклажанах вони використовувалися для контролю і лікування діабету.
  6. Баклажани – краще рішення, коли справа доходить до контролю кров’яного тиску і зняття стресу, оскільки вони містять біофлавоноїди.
  7. Залізо, кальцій та інші мінерали, присутні в цьому овочі, забезпечують основні поживні речовини, необхідні організму.
  8. Баклажани відмінно підходять для зниження ваги, так як вони містять мало калорій, всього 35 на порцію, вони не містять жирів і мають високий вміст клітковини, що допоможе вам не відчувати голоду весь день.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал