Багато людей використовують крем Nivea в маленьких синіх баночках і абсолютно не знають всі способи його застосування

Nivea, в класичних синіх банках, є одним з основних продуктів використання в гігієні, як жінок, так і чоловіків. Багато людей мають цей засіб у своїй сумочці. Але крем Nivea не тільки хороший для швидкого зволоження ваших рук. Ви можете використовувати його багатьма іншими способами .

  • Анти-старіння

Оголосіть війну зморшкам з Nivea. Просто намажте трохи крему перед сном на тих областях, де ви помітили появу зморшок, і скоро ви побачите різницю!

  • Розтяжки

Для того, щоб запобігти появі розтяжок після вагітності, ви можете втирати трохи Nivea в живіт, груди, стегна, робити це кожен день. Крем так само гарний, як дорогі масла, призначені для усунення розтяжок.

  • Кола під очима

Якщо ви прокинулися вранці з темними колами під очима прийдіть до цього крему. Кола під очима складно приховувати. Перед тим, як лягти спати, спробуйте масажувати крем в ніжну шкіру навколо очей. Вимийте обличчя на наступний ранок, і ви побачите зміни.

  • Видалення макіяжу

Якщо у вас є Nivea в будинку, ви можете використовувати його для зняття макіяжу. Ви не маєте потреби в дорогих пінках і гелях. Крем усуває навіть водостійку косметику!

  • Сухі лікті

Багато людей страждають від сухості, навіть потрісканої шкіри на ліктях. Тут теж Nivea є ідеальним зволожувачем, який залишить Вашу шкіру м’якою і гладкою.

  • Сухі руки

Сухі руки є спільною проблемою, особливо якщо ви миєте руки дуже часто. Вам не потрібен дорогий крем для рук для екстра-сухий шкіри. Ви можете просто використовувати Nivea: це дуже потужний зволожувач!

Крем також творить чудеса для сухих колін і ніг!

  • Профілактика і лікування дерматиту

Часто люди страждають від дерматиту, викликаним надмірним вживанням занадто концентрованих мил, миючих засобів, кремів та інших продуктів. Це може привести до екземи, почервоніння, сверблячка і пухлин. Через особливо густу консистенцію, Nivea добре підходить для лікування цих видів серйозних проблем зі шкірою.

  • Лікування невеликих опіків

Все це займає частки секунди, Nivea буде вашим рятівником: він заспокоює шкіру і допомагає запобігти утворенню пухирів.

  • Лікування сонячних опіків

Літніми днями ми іноді проводимо часу на сонці більше, ніж потрібно. Вранці відчуваємо біль на шкірі. Крем Nivea допоможе, намажте область, яка пече і ви відчуєте полегшення.

  • Бальзам для губ

Сухі губи не отримують багато поцілунків для того, щоб зволожити ваші губи, просто застосуєте Nivea кілька разів в день протягом декількох днів. Ви будете настільки приємно себе відчувати і ви також заощадите гроші на дорогі продукти по догляду за губами.

Це неймовірно, скільки існує способів використання крему! Ідеальне рішення для багатьох проблем лежить прямо в кишені або на полиці!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал