Біль в суглобах з’являється через те, що організму не вистачає звичайної …

Пити це важливо! Поради доктора Бубновского.

Чому при хворобах хребта і суглобів потрібно багато пити. Розповідає доктор С.М. Бубновський.

Будь-яку процедуру, спрямовану на оздоровлення, в тому числі і суглобів (особливо це стосується народних методів – бань, басейнів) необхідно починати з пиття. Та й взагалі будь-який ранок навіть здорової людини має починатися з глотка води.

Якщо кріо компреси і лазні діють на суглоби зовні, зокрема на шкірний покрив, м’язи, сухожилля і зв’язки, то вода впливає безпосередньо зсередини – на судини і органи.

Варто пам’ятати, що людина перебуває на 80 відсотків з води. Тому і пити потрібно достатню кількість рідини. На думку доктора Бубновського «внутрішній душ», тобто як мінімум літр води до сніданку, корисний всім без винятку. І не тільки при хворобах, а й усім здоровим людям.

Як же вода і чай діє на наші суглоби? На ділі, суглоб складається з м’язів, зв’язок і суглобової рідини. А той же міжхребцевий диск на 84 відсотки складається з води і дуже страждає від її нестачі. Якщо міжхребцевий диск страждає від дегідратації (нестачі рідини), то він починає поступово руйнуватися і навіть можна повністю зникнути. Якщо людина веде малорухливий спосіб життя, та ще й п’є мало води (менше 8 склянок в день), то висихають не тільки м’язи, зв’язки і сухожилля, але і хрящі, які отримують воду через так званий м’язовий насос.

На думку доктора Бубновського, остеохондроз, артрит і артроз – це наслідок зневоднення організму. І чим старше стає людина, тим більше води йому потрібно.

Звичайно, без включення м’язів, наших «насосів», без вправ, навіть правильний питний режим не зможе допомогти. Але все ж це важливо. Так що, пийте протягом дня не менше 8 склянок води, чаю і трав’яних відварів. І не забувайте про вправи! Хоча б по 20 хвилин в день.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал