Будьте власним стоматологом! Подивіться, як позбутися від зубного нальоту всього за 5 хвилин!

Погана гігієна порожнини рота може принести неприємні проблеми і збільшити ризик появи зубного нальоту, хоча деякі люди генетично схильні до цього. Наліт зазвичай видаляється за допомогою дорогих стоматологічних процедур, але ви повинні знати, що ви можете позбутися від нього і одночасно відбілити зуби за допомогою простої натуральної суміші. Сьогодні ми продемонструємо вам 4 природних способи видалення зубного нальоту з ваших зубів, що також відбілює їх і покращує ваше здоров’я порожнини рота.

4 природних способи видалення зубного нальоту

 1. Лимонний сік
  Лимон має відмінні властивості відбілювання зубів і може також видалити накопичення зубного каменю на ваших зубах. Однак цей метод не слід використовувати часто, так як кислоти в цитрусових можуть пошкодити емаль ваших зубів і викликати проблеми. Щоб використовувати лікування, просто змішайте ½ чашки лимонного соку з ½ чашки теплої води, потім полощіте розчином у роті кожен день протягом 5 хвилин.
 2. Полуниця
  Полуниця містить спеціальні сполуки, які можуть легко видалити зубний наліт з ваших зубів. Вони не так їдкі, як лимонний сік, тому ви можете безпечно їх часто використовувати. Щоб видалити зубний наліт з ваших зубів, просто протирайте їх полуницею, розрізаної навпіл кожен день протягом 7 хвилин.
 3. Листя петрушки
  Наріжте листя петрушки і нанесіть їх на зуби, потім залиште їх на 5 хвилин, перш ніж промити теплою водою. Повторення процесу кожен день ефективно знижує зубний наліт на ваших зубах.

Ось як приготувати суміш у себе вдома:

Інгредієнти:

 • 2 чайні ложки газованої води
 • 2 чайні ложки харчової соди
 • 1 чайна ложка зубної пасти
 • 1 їдальня ложка води

Приготування і використання

Змішайте всі інгредієнти в чаші, поки не отримаєте пасту, потім чистите нею зуби протягом 4 хвилин на щоденній основі. Повторюйте лікування один раз в тиждень, і ваші зуби скоро будуть вільні від нальоту.

Ми дуже сподіваємося, що ви знайдете цю статтю корисною і не забудете поділитися нею зі своїми друзями і сім’єю. Дякуємо.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал