Будинок ходив ходуном від хропіння чоловіка. Але завдяки цьому народному засобу ми знову набули спокійний сон

Знайомий лор порадив кілька народних способів про те, як можна позбутися від жахливого нічного хропіння. Тепер по ночах міцно спить не тільки наша сім’я, але і сусіди.

Років п’ять тому чоловік почав страждати від нічного хропіння. Ну як страждати… напевно більше страждали ми. Заснути було неможливо, вранці вставала розбитою і втомленою. Відвідування до фахівців особливого позитивного результату не дали, проблем зі здоров’ям не було, та й схильності теж. Найчастіше говорять, що люди хропуть коли сплять на спині, але це був не наш випадок.

Якось знайомий лор-лікар розповів нам про прості народні рецепти, спробувавши які ми назавжди розпрощалися з безсонними ночами.

1. Капуста і мед

У капусті міститься велика кількість вітаміну Е, який відновлює слизову, мед також відомий своїми корисними властивостями. Для позбавлення від хропіння необхідно подрібнити 2-3 листків свіжої капусти, в отриману кашку додати 1 столову ложку меду. Отриманий засіб необхідно їсти кожен день перед сном. Курс лікування становить 2 місяці.

2. Олія обліпихи

Обліпиха також має масу корисних властивостей. Перед сном закапайте в кожну ніздрю по 3 краплі обліпихової олії. Таку процедуру необхідно робити протягом місяця.

3. Кора дуба і квітки календули

Ці трави допоможуть підвищити тонус м’яких тканин носоглотки, а також мають протизапальний ефект. 20 грамів кори дуба і стільки ж квіток календули залити 500 мл крутого окропу. Залишити на 2 години, процідити і полоскати горло після їжі і перед сном. Курс лікування становить 2 місяці.

Звичайно, швидкого ефекту чекати не варто, але якщо наполегливо і регулярно проводити ці процедури, то нічне хропіння нарешті залишить у спокої вас і вашу родину.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал