Часник з молоком стабілізує навіть найвищий тиск! І чому я раніше про це не знала

Людмилі Данильченко 56 років. Діагноз «гіпертонія» їй поставили ще 20 років тому. Але сьогодні вона займається аеробікою і спокійно п’є міцну каву, а особистий тонометр подарувала сусідці. Простий сільський рецепт від тиску їй розповіла ще її бабка. Та все життя прожила в селі, а там, як відомо, господарство, скотина – в загальному, лежати вмирати немає коли.

Гіпертонією називають стійке підвищення артеріального тиску. Це одне з найпоширеніших захворювань серцево-судинної системи. Серед тих, кому за 60, гіпертонією страждає кожен другий. А у Людмили, як на зло, ще й хобі небезпечне – дача. Постоявши біля грядок на спеці вниз головою хоча б пару годин, ось і потемніло в очах.

Людмилу рятує часник. Про те, що він корисний для судин, знають багато. Але тільки Людмила знає, як його правильно приготувати. Виявляється, його потрібно варити в молоці.

  1. Перший спосіб:
    Молоко -1 стакан, часник – 2 очищені головки. Часник залити молоком, довести до кипіння і варити, поки він не розм’якшиться (близько 30 хвилин). Процідити, остудити до кімнатної температури. Тепле молоко приймати 3 рази в день по 1 ст. ложці.
  2. Другий спосіб:
    На літр молока п’ять головок часнику. Часник не чистити, цілими головками, тільки помийте від пилу. В ємність з молоком кладемо часник і варимо 15- 20 хв, Залишаємо на плиті до охолодження, проціджуємо і п’ємо по півсклянки два рази в день. Пити 2-3 міс не пропускати. Поліпшення настане через кілька днів. Якщо через роки тиск повернеться, знову робимо чарівний розчин.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал