«Червона тривога»: Якщо ви бачите це на ваших нігтях, негайно зверніться до лікаря!

У вас з’явилися білі плями на нігтях рук? Ви знаєте, про що це говорить? Ці білі крапки являються результатом бульбашок повітря під нігтем.

Ця проблема більш відома, як лейконіхія, патологічна зміна нігтьової пластини, крім того,. ці точки також можуть бути успадковані, але іноді вони можуть бути пов’язані з більш серйозною проблемою зі здоров’ям.

Тому, як тільки ви помітили ці плями на нігтях, ви повинні негайно звернутися до лікаря, оскільки вони можуть привести до псоріазу, бородавкам або грибку.

Крім того, ці білі плями можуть бути одним з 7 ознак саркоїдозу, що є захворюванням, яке вражає легені, шкіру та інші органи тіла.

Більш того, якщо крім того, що на нігтях присутні ці білі плями, і вони ще й м’які, найімовірніше ви страждаєте від симптомів «Пламмера». Це може бути ознакою проблем щитовидної залози або гіпотиреозу.

Ви також повинні проконсультуватися з лікарем, якщо у вас є дві білі горизонтальні лінії на поверхні нігтя, це може бути симптомом малярії, хвороби Ходжкіна, зупинки серця.

Якщо ці лінії присутні на більшості нігтів, це вказує на те, що у вас знижений рівень білка альбуміну в крові. Крім того, це захворювання може привести до численних гострих захворювань, в тому числі серцевої недостатності, цирозу печінки, і хвороби нирок.

Проте, не варто панікувати, так як, в більшості випадків, ці лінії з’являються тільки через травму або інфекції.

Але завжди краще, проконсультуватися з лікарем і переконатися, що все добре!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал