Чому німіють руки: 7 вагомих причин перевірити своє здоров’я

Багато хто помилково вважають, що руки можуть оніміти тільки, коли людина спить. Але існують і інші причини виникнення такого відчуття в кінцівках. Про них нижче і піде мова.

Причини оніміння рук

 1. Остеохондроз – Руки можуть німіти, якщо у людини спостерігаються порушення хребців шийного відділу, затиснуті нервові закінчення. Стан може характеризуватися поганою координацією, сильними болями в голові, запамороченнями.

  При появі цих симптомів слід звернутися до лікаря, отримати призначення і пролікуватися. Для профілактики остеохондрозу потрібно контролювати поставу, займатися фізкультурою, гімнастикою.

 2. Тунельний синдром характерний для тих, хто зайнятий ручною постійною монотонною працею і хобі. Часто хвороба турбує музикантів, швачок або програмістів.

  Пальці виконують одні й ті ж рухи, що призводить до набряклості сухожиль. Нерв вузького каналу починає здавлюватися. Через це вранці часто виникає поколювання в руках. Якщо запустити захворювання, можуть атрофуватися м’язи пальця. Для обстеження рекомендується звертатися до невролога.

 3. Розсіяний склероз. Для багатьох дана хвороба – смішна поведінка людей похилого віку! При онімінні рук при розсіяному склерозі хворому необхідно обов’язково відвідати лікаря-невролога, оскільки нервові імпульси погано переміщаються по організму.
 4. Тромбоз вен може стати причиною оніміння кінцівок. У потоку крові з’являється перешкода у вигляді тромбу. Функціонування кінцівок часто порушується через нестачу корисних речовин.

  При тромбозі бувають набряки. При ускладненні захворювання може відірватися тромб, а іноді може утворитися гангрена. Дану хворобу необхідно діагностувати. За результатами обстеження призначається відповідне лікування.

 5. Невралгія плечового сплетіння. Запалення в організмі протягом тривалого періоду. Як наслідок даних захворювань може з’явитися оніміння, впоратися з яким допоможуть кваліфіковані фахівці.
 6. Анемія і цукровий діабет нерідко викликають порушення кровообігу, а, отже, оніміння.
 7. Інсульт – найнебезпечніша причина оніміння рук і ніг. Шум в голові, сплутаність свідомості, втрата чутливості, двоїння в очах, сплутана мова – ті ознаки, при яких потрібно негайно викликати швидку допомогу!

Нами були наведені можливі причини появи оніміння нижніх або верхніх кінцівок. При тривалому або регулярному дискомфорті в руках, ногах необхідно обстежуватися і проконсультуватися з фахівцями!

Звертатися до лікувальних установ слід відразу, як тільки з’явилися перші симптоми хвороб. В іншому випадку, може виникнути ускладнення.

Поділіться цією цікавою статтею з друзями, нехай вони теж будуть в курсі!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал