«Чи переживуть ваші легені коронавірус?» Три домашніх тести – зробіть прямо зараз

Ще один відомий лікар і телеведуча популярної телепередачі показала, як вдома легко визначити перебуваєте чи ви в групі ризику захворіти всесвітнім вірусом.

Олена Малишева опублікувала відео, і розповіла про три варіанти домашнього тесту. Зробивши все, ви дізнаєтеся, в якому стані знаходиться ваші легені.

«Чи переживуть ваші легені коронавірус? Три домашніх тести. Зробіть ці тести прямо зараз!

 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Елена Малышева (@malysheva.live)

  1. Обхопіть свою шию руками. Якщо вийшло – чудово! Якщо пальці не зійшлися, значить у вас є ожиріння, хропіння і можливо зупинка уві сні. Такі люди в групі ризику.
  1. Надуйте повітряну кульку за 1 видих. Робите глибокий вдих і все повітря за один видих відправляєте в кульку. Діаметр кульки повинен вийти не менше 15 см! Якщо вийшло, значить легкі здорові, і вони готові прийняти удар. Якщо надути кульку не вийшло, значить є якісь захворювання легенів, а це вже група ризику.
  2. Складіть зігнуті вказівні пальці разом, ніготь до нігтя. Вони не повинні розходитися. Якщо розходяться, значить швидше за все є якесь хронічне захворювання легенів. І це знову потрапляє під групу ризику.

Що робити тим. Хто потрапив в групу ризику?

Найголовніше це самоізоляція. Оскільки ніяких заходів профілактики немає. Якщо є ожиріння переходьте на здорове харчування.

«Карантин закінчуються, а життя триває! Будьте здорові»

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал