Чи знаєте ви небезпеку повороту індикатора А / С після запуску двигуна? Тоді послухайте

Коли ми сідаємо в нашу машину і включаємо двигун, ми часто, не замислюючись, включаємо A / C. Кожен раз, коли ми це робимо, ми ставимо наше здоров’я і здоров’я оточуючих нас людей під загрозу.

Це відбувається тому, що, коли ми виходимо з нашої машини зовні, ми завжди закриваємо вікна. Але навіть коли ми залишаємо автомобіль в тіні, він може накопичувати 400-800 мг бензолу.
Якщо ви паркуете автомобіль на сонці, при температурі вище 16 градусів Цельсія, рівень бензолу може досягати 2000-4000 мг, що в 40 разів перевищує допустимий рівень.

Сидячи в автомобілі з закритими вікнами, люди вдихають бензол, не знаючи, що цей токсин вражає нирки, печінку і кісткову тканину. Крім того, для наших організмів потрібно багато часу і зусиль для його усунення.

В інструкціях автомобілів говориться, що ми повинні відкривати вікна автомобіля перед включенням кондиціонера, але вони не пояснюють, чому, за винятком того, що це добре для роботи автомобіля.

Медичне пояснення:

Результати дослідження показують, що перед тим, як він почне охолоджувати повітря, кондиціонер викидає все нагріте повітря, а разом з ним – бензол – токсин, що викликає рак.

Тому, коли ви сідаєте в свою машину, навіть якщо ви не помітили запаху нагрітого пластика, відкрийте вікна на кілька хвилин, а потім включите кондиціонер. І коли ви включаєте автомобіль, залиште вікна відкритими ще на кілька хвилин.

Продовжуйте практикувати цю звичку, поки ви перебуваєте в своєму автомобілі, щоб захистити свій організм від токсинів, тому що наслідки можуть бути надзвичайно трагічними.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал