Чим допоможе стакан води зі звичайною куркумою при артриті, порушеннях роботи шлунково-кишкового тракту і захворюваннях печінки

Куркума, є однією з найбільш корисних спецій. Вона має протизапальну дію, виводить токсини, а також допоможе зберегти молодість не тільки шкіри, але внутрішніх органів.

Чим допоможе стакан води зі звичайною куркумою при артриті, порушеннях роботи шлунково-кишкового тракту і захворюваннях печінки
Всього лише один стакан води з куркумою вранці зарядить вас енергією на весь день, допоможе нормалізувати багато збої в організмі, а також сприяє зміцненню імунної системи.
Приготувати такий напій дуже просто. Для цього достатньо в склянку теплої води додати чайну ложку порошку куркуми і ретельно перемішати. Цілющий напій з приємним смаком готовий до вживання.


Користь води з куркумою для організму:

1. Допоможе полегшити біль при артриті

Куркума має потужний протизапальний ефект, який ідентичний тим компонентам, які містяться в диклофенак. Він особливо необхідний для полегшення болю і набряклості в суглобах, а також тим, хто хоче позбутися від зайвих кілограмів.

2. Покращує травлення

Вживання куркуми стимулює виділення жовчі в організмі, яка необхідна для роботи шлунково-кишкового тракту.

3. Очистить печінку

Вода з куркумою запобігає токсичному ушкодженню печінки, а також відновлює уражені клітини печінки.

Крім цього, доведено, що щоденне вживання куркуми запобігає розвитку таких серйозних захворювань мозку, як хвороба Альцгеймера, покращує роботу головного мозку, а також бореться з розвитком ракових клітин.

Бережіть себе і своїх близьких!

Вся надана інформація носить ознайомчий характер і не може бути використана без обов’язкової консультації з лікарем!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал