Чим допоможуть заморожені лимони при ожирінні та цукровому діабеті

Як правильно їх заморожувати? В основному лимони можна заморозити заради цедри. Після того як вони розморозяться, цедра стає набагато м’якше. Такий лимон можна легко вживати в їжу.


У шкірці лимона, втім як і в шкірці інших фруктів міститься величезна кількість корисних речовин і мікроелементів, які сприятливо впливають на роботу нашого організму. Вони регулюють рівень холестерину, зміцнюють імунітет, а також є ефективною профілактикою онкологічних захворювань. Крім цього лимон є антимікробним, протигрибковим і антибактеріальним засобом.


Медициною так само доведено, що якщо людина регулярно вживає лимони, то у нього менше шансів отримати інсульт, захворіти на рак, за допомогою лимона можна вилікувати навіть астму, зміцнити імунітет, очистити нирки і печінку, перемогти депресію і тривогу.


Щоб лимон довше залишався свіжим і зберіг свої корисні властивості його можна просто заморозити.
Для цього необхідно ретельно промити, висушити і опустити в яблучний оцет на 1 хвилину. Це робиться для того, щоб продезінфікувати цитруси. Далі відправте цілі лимони в морозильник на 12 годин. Після цього натріть на тертці лимон разом зі шкіркою, м’якоттю і насінням. Лимонну масу необхідно розкласти в лоток для льоду, і відправити в морозилку. Заморожені лимони готові. Так їх можна зберігати тривалий час, вони не втратять свої цілющі властивості і такі кубики зручні у використанні.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал