Давно не купую краплі від закладеності носа. Користуюся народним рецептом, який завжди під рукою

Нежить – неприємний стан, який може застати людину зненацька. Переохолодження, початкова стадія ГРВІ та грипу завжди починається з цього неприємного симптому.


Полиці аптек буквально завалені всілякими краплями і спреями, але, як відомо, вони можуть викликати звикання і навіть алергію. Тому я вважаю за краще вдаватися до допомоги народної медицини. Цей спосіб відомий мені з самого дитинства, на ньому виросло не одне покоління. Засіб дуже ефективний, воно працює комплексно і усуває корінь проблеми. Не потрібно стрімголов бігти в аптеку при кожному нежиті, просто спробуйте це засіб.

Отже, для приготування засобу від нежитю нам знадобляться такі інгредієнти:

  • Половина лимона
  • Середня цибулина – 1 штука
  • Мед – 1 столова ложка
  • Вода – 1 стакан


Спосіб приготування:

Воду необхідно закип’ятити, а цибулю нарізати дрібними шматочками. Цибулю кидаємо в киплячу воду і кип’ятимо близько 15 хвилин. Далі вогонь вимикаємо і залишаємо напій на 5-10 хвилин. Він повинен настоятися. Пізніше додаємо мед і ретельно перемішуємо до тих пір, поки мед не розчиниться.

Безпосередньо перед вживанням додайте лимонний сік.


Спосіб застосування:

Напій необхідно пити 2-3 рази на день по одній столовій ложці. Зберігати готовий напій можна до двох діб. Але за цей час нежить відступить вже точно. Мені зазвичай допомагає через 2-3 години, у важкому випадку – за добу. Спосіб дуже ефективний і безпечний, тому що містить лише натуральні компоненти.

Бережіть себе і своїх близьких!

Вся надана інформація носить ознайомчий характер і не може бути використана без обов’язкової консультації з лікарем!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал