Дієтологи розповіли, кому небезпечно їсти помідори

Поїдання помідорів не завжди корисно для нашого організму. При яких захворюваннях вони заборонені читайте далі.

Лікарі дієтологи прийшли до висновку, що хоч томати і багаті корисними вітамінами, мікро і макроелементами, обмеження в їх використанні все таки є.

«В день з’їдайте не більш 200 грам цього овоча, і ні в якому разі не кожен день».

Томати є просто небезпечно для тих, у кого гастрит і виразкові захворювання, оскільки в них містяться органічні кислоти у великих кількостях. Також при хворобах травної системи краще не їсти свіжий помідор.

Краще відмовитися від вживання томатів при наявності алергічних захворювань. Томат стимулює вироблення речовини під назвою гістамін, яке в свою чергу запускає загострення захворювання.

Дієтологами було відзначено, що термічно оброблені помідори корисніше свіжих, оскільки при обробці збільшується вміст лікопіну – речовини, що допомагають боротися з онкологією і з ризиками серцево-судинних захворювань.

Можна відварювати томати або тушкувати 5-10 хвилин на повільному вогні. Але на жаль, при цьому вітамін С, що міститься в них у великій кількості і теж дуже корисний для імунітету знижується до мінімуму. Тому якщо вам не протипоказано їсти томати, чергуйте – їжте тушковані і свіжі овочі по черзі. Адже в чистому вигляді в томатах містяться не тільки вітаміни, але і мікроелементи для збалансованого харчування.

Бережіть себе і своїх близьких!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал