Дізналася, як на Кубані смачно варять картоплю в мундирі, додаючи три інгредієнти. І за секунду очищаємо

В різній місцевості існують свої традиції готування страв. Цього року їздили ми сім’єю в Мостове, що знаходиться в Краснодарському краї. Відома ця місцевість своїми цілющими термальними джерелами, в яких можна купатися в будь-який час року.

У родичів завжди був багато накритий стіл і свати навчила мене багатьох цікавих страв, розповіла про деякі свої секрети в кулінарії.

Відварила вона якось картоплю в мундирі на обід і вийшла вона у неї настільки смачною, що просто вразила мене.

Коли ви вже помили бульби, потрібно зробити надрізи на шкірці навколо бульби. І опускаємо в воду. Коли картопля звариться, це допоможе швидко і просто очистити шкірку.

А щоб картопля в мундирах вийшла смачніше, варимо її в солоній воді. Коли ви починаєте варити, додаємо в воду ще три продукти: часник, кріп і лавровий лист. Останній кладемо майже в кінці варіння.

Як тільки бульби зварилися, відразу виймаємо їх з води, щоб вони не насичували в себе зайву вологу і не стали позбавленими смаку.

Вже готову і очищену картоплю можна полити таким домашнім соусом: пропускаємо через прес часник (беремо за смаком) і змішуємо з сіллю і рослинною олією.

Виходить дуже ароматна і смачна картопелька, яку можна подавати з маринованими овочами, салатами.

Також є маленький секрет варіння борщу: картоплю кладемо в борщ цілком і коли вона звариться, виймаємо, розминаємо виделкою і повертаємо назад. Можна зробити так всю картоплю або кілька штук, а решта порізати як зазвичай. Борщ виходить дуже смачним.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал