Домашній напій для очищення печінки і артерій запобіжить хвороби!

Цей напій є ключем до запобігання всіх видів захворювань!

Нездоровий спосіб життя, стрес і неправильне харчування – ось три основні причини, що сприяють виникненню проблем з печінкою.

Печінка очищає орган нашого тіла. Тому зміна нашого способу життя (включаючи їжу) на щось більш здорове, а також регулярне очищення нашого тіла за допомогою смузі, подібних тому, який ми пропонуємо вам сьогодні, є ключем до запобігання всіх видів захворювань.

Домашній напій для очищення печінки і артерій запобіжить хвороби!

Якщо печінка є найбільш впізнаваним очищаючим органом нашого тіла, то буряк – це потужний очищаючим овочем. А також це їжа з чудовими поживними і очисними властивостями.

У результаті допомагає нам виводити токсини і глибоко очищати наш організм, тим самим зміцнюючи наше здоров’я і правильне функціонування всіх органів .

Для приготування цього смузі ми також будемо використовувати ще три продукти, які чудово доповнюють один одного. А також підсилюють поживну силу буряка завдяки великій кількості вітамінів, клітковини і необхідних мінералів.

Якщо вживати їх у сирому вигляді, то вони зберігають всі свої цілющі властивості! Смачно, корисно і природно!

Приготування напою для очищення печінки і відновлення крові:

  1. Видаліть шкірку з буряка і моркви, поріжте їх на шматочки.
  2. Помістіть в блендер 1/4 склянки буряка і 1/2 склянки моркви і подрібніть їх.
  3. А потім додайте очищений і нарізаний апельсин, жменю крес-салату і трохи менше склянки очищеної води.
  4. Ретельно подрібніть і перемішайте всі інгредієнти в блендері, поки не отримаєте бажану текстуру, і вживайте напій відразу.

Якщо вам це не подобається, то ви можете додати ложку меду, щоб підсолодити його. А також трохи натертого свіжого кореня імбиру, щоб посилити травлення і очищає ефект.

Приймати його бажано натщесерце або разом зі сніданком цілий тиждень. Потім ви можете відпочити кілька днів і приймати його періодично. Від 1 до 3 разів на тиждень як профілактичний засіб.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал