Домашній сироп з чотирьох інгредієнтів здатний швидко позбавити вас від кашлю

Існує безліч способів лікування захворювань, які викликають кашель. По суті, кашель – це захисна реакція організму на зовнішні збудники. Таким чином організм намагається позбутися від слизу і мокротиння, які накопичуються на стінках дихальної системи.

Аптечні препарати, звичайно ж користуються популярністю в нинішній час. Але не варто нехтувати і народними методами лікування. Тим більше більшість домашніх сиропів і текстур готуються з натуральних компонентів і не викликають алергічних реакцій.

Зовсім недавно я мучилася від затяжного кашлю, який не давав мені спокійно жити, працювати і спати. Що я тільки не пробувала… За порадою подруги вирішила спробувати домашній сироп. Подруга так хвалила його, що я не втрималася. Ефект став помітний майже на наступний день. Докучливий кашель почав відступати, а через два дні я вже дихала на повні груди і майже забула про свою проблему. Зараз я п’ю цей засіб для профілактики. До його складу входять найпростіші, але дуже ефективні інгредієнти.

Нам знадобляться:

  • Цибулина – 1 штука
  • Часник – 1 головка
  • Хрін – 1 штука
  • Мед – 2 столові ложки

Спосіб приготування:

Цибулю, часник і хрін пропускаємо через м’ясорубку, додаємо мед і ретельно перемішуємо. Перекладаємо в баночку з кришкою, наш сироп готовий.

Необхідно приймати такий сироп по одній чайній ложці три рази в день під час їжі. На смак, звичайно, не дуже приємно, та й запах вам навряд чи сподобається. Але заради здоров’я можна і потерпіти.

Бережіть себе і своїх близьких!

Вся надана інформація носить ознайомчий характер і не може бути використана без обов’язкової консультації з лікарем !

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал