Домашня мазь, яка швидко і ефективно позбавить від болю в колінах

Гострий біль в колінах може початися несподівано і заподіювати масу незручностей. За статистикою, кожен п’ятий житель планети страждає від болів в суглобах. Особливо це стосується людей старшого покоління.

У такі моменти багато не знають що робити – отримувати уколи і системи, пити таблетки або робити компреси. Сьогодні ми розповімо вам про домашню мазь, яка швидко і ефективно позбавить від болю в колінах. Цей рецепт просто знахідка, мазь не тільки знеболювальна, а й усуває саму причину виникнення запаленням.

Для приготування такої мазі нам знадобляться такі інгредієнти:

  • Білок одного яйця
  • Сіль кухонна або морська – 3 чайні ложки
  • Гірчичний порошок – 1 чайна ложка
  • Звичайний етиловий спирт 90% – 2 чайні ложки

Спосіб приготування:

В яєчний білок додаємо сіль і гірчичний порошок, ретельно перемішуємо до отримання однорідної маси. Додаємо спирт, перемішуємо.

Такий компрес в перший день краще залишити на 30 хвилин, далі можна збільшити час. Поробіть такий компрес протягом трьох днів і ви відчуєте полегшення.

Отриманої мазі вистачить на два коліна. Кашку викладаємо на шматок тканини, рівномірно розподіляємо, прикладаємо на коліно. Розтікатися вона не буде, поверх замотуємо харчовою плівкою. Бажано робити такий компрес перед сном. Гірчиця буде приємно зігрівати, а сіль є природним антисептиком. Курс лікування становить 1 тиждень.

Бережіть себе і своїх близьких!

Вся надана інформація носить ознайомчий характер і не може бути використана без обов’язкової консультації з лікарем!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал