Допоможіть собі самі: чотири ефективних способи знизити артеріальний тиск

Для того, щоб запобігти гіпертонії насамперед ось що необхідно знати кожному.

По-науковому гіпертонія – це такий стан, коли кровоносні судини постійно перебувають під напругою. Чим вище піднімається тиск, тим важче серцю закачувати кров і передавати її іншим органам. Гіпертонія може привести до таких неприємних наслідків як інфаркт, збільшення серця, а також серцева недостатність.
Для того, щоб запобігти цьому насамперед людина повинна знати свій нормальний робочий тиск. Варто утриматися від куріння і алкоголю, вести здоровий спосіб життя, а також перейти на здорове харчування і обмежити вживання солі.

Але є народні способи лікування, які прийдуть до вас на допомогу.

Спосіб 1

Змочіть смужки тканини в яблучному оцті і прикладіть на голі стопи на 15-20 хвилин. За цей час тиск повинен нормалізуватися.

Спосіб 2

Знизити тиск можна за допомогою дихальної гімнастики. Зробіть глибокий вдих, це допоможе сповільнити скорочення серця. Далі розслабтеся і постарайтеся затримати дихання на видиху.

Спосіб 3

Випийте коктейль. Для цього в склянку мінеральної води додайте столову ложку меду і сік половини лимона. За один прийом випийте напій, і через 10-15 хвилин тиск прийде в норму.

Спосіб 4

Опустіть руки і ноги в тазик з холодною водою. Далі збризніть на обличчя холодну воду. Змочіть рушник також в холодній воді і покладіть на сонячне сплетіння. Ефект не змусить себе довго чекати.

Бережіть себе і своїх близьких!

Вся надана інформація носить ознайомчий характер і не може бути використана без обов’язкової консультації з лікарем !

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал