Диво-трава, здатна перемогти рак всього за 40 днів!

Після того, як вчені провели клінічні випробування на мишах, вони були вражені. Всього за 40 днів піддослідні тварини були абсолютно здорові – в них не залишилося ні сліду раку.

Тепер вчені, які проводили дослідження, збирають засоби на їх продовження на людях.
Ця рослина, прозвана китайцями «лозою бога грому» або «лей гон тен» з давніх часів використовується в народній китайській медицині для лікування багатьох хвороб, включаючи ревматоїдний артрит.

А після досліджень, проведених Інститутом дослідження раку, розташованому в Міннесоті, після 40-денної терапії, проведеної за допомогою витягнутих з цієї рослини речовин, тіло піддослідних тварин повністю очищалося від раку, і залишалося таким навіть після припинення лікування. Дослідження проводилися на звичайних мишах-полівках, і показали відмінні результати.

Вчені пов’язують ефективність лікування з тим, що дана рослина містить велику кількість речовини під назвою триптолід, ефективність якого в боротьбі з раковими захворюваннями підтверджують і інші дослідження.

Крім того, вони не виключають, що протираковими властивостями можуть володіти і багато інших рослин – як відомі (такі, як імбир), так і не дуже – так ось тільки фармакологічним компаніям подібні дослідження нецікаві.

І хоча сама трава вкрай дешева, і деякі вчені вже зайняті розробкою ліків на її основі, швидше за все, це закінчиться тим же, що і завжди – ліки будуть запатентовані однієї з великих фармакологічних компаній, і буде продаватися за великі гроші.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал