Дивовижний засіб, який лікує кашель і зміцнює імунну систему! Ефект 100 %

Дивовижний рецепт! Вилікує кашель і зміцнить імунітет. Варто спробувати!

Цей препарат дуже ефективний для лікування кашлю і відмінно підходить для зміцнення вашої імунної системи. Якщо вас мучить кашель протягом декількох днів, то знайте, всього одна чашка цих ліків в день, допоможе вам позбутися від нього і відновить ваш імунітет.

Інгредієнти:

  • 100 грам вівса;
  • 200 грам цукру;
  • 1 стакан води.

Приготування:

Помити овес, а потім покласти його в невелику каструлю з водою і цукром. Помістіть каструлю на плиту і дайте їй покипіти протягом декількох хвилин. Буде краще, якщо готувати цю суміш ввечері і залишати її на ніч.
Вранці процідити вівсянку і вилийте рідину в скляну банку. Тримайте фляшку в холодильнику. Цієї кількості напою досить на 4 – 5 днів.

Використання:

Щоранку протягом 40 днів натщесерце вживайте одну чашку (30 мл) цього напою. Потім ви повинні зробити перерву на 15 днів, і після перерви ви можете повторити цикл лікування на 40 днів. За допомогою цього засобу Ви позбудетеся від слизу і зміцните вашу імунну систему.

Але не пропускайте дні, це дуже важливо, коли ви пройдете це лікування, то ви більше не буде хворіти!

  1. Багато досліджень показали, що овес є одним з найцінніших продуктів. Овес містить поживні речовини і також вважається лікарською рослиною.
  2. Овес містить багато поживних речовин, таких як лецитин, вітаміни А і В, – корисні білки і амінокислоти, ніацин, біотин, кальцій, залізо, фосфор, цинк, магній, йод і багато інших цінних поживних речовини, які важливі для кожної людини.
  3. Ви можете використовувати овес, щоб приготувати суп, який необхідний і дуже корисний для вас, який допомагає оздоровленню шлунка і кишечника, допомагає вирішити проблеми з жовчним міхуром, нирками і цукром в крові.

Якщо у Вас серйозні проблеми зі здоров’ям або сильні болі, рекомендуємо Вам звернутися за консультацією до лікаря. Самолікування може бути небезпечно для Вашого здоров’я.

 

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал