Ефірна “ладана” олія вбиває множинні ракові захворювання!

Ефірна ладана олія пригнічує множинні ракові захворювання. Попередні дослідження показали, що ефірні масла як ладана, пригнічують зростання раку молочної залози, раку легенів, раку шийки матки, раку печінки і клітин раку шкіри. Але в цьому новому дослідженні були знайдені більш досконалі екстракти ефірних масел ладану, які вбивають до 97% клітин раку печінки і 96% ракових клітин товстої кишки.

Фактично, дослідники заявили, що ці нові екстракти можна порівняти за ефективністю з хіміопрепаратами! Ладан і мірра – це висушена смола (сік) з невеликих дерев, які ростуть на Близькому Сході і в Північно-Східній Африці.

Вони використовуються протягом тисяч років в традиційній медицині для полегшення болю, лихоманки, кашлю, болі в горлі, набряків і проблем з травленням і володіють потужними природними противірусними і антибактеріальними властивостями.

Дивовижні переваги ладану для здоров’я також були підтверджені в недавніх клінічних випробуваннях: це значно зменшило пухлину головного мозку у пацієнтів з раком мозку, зменшило симптоми у пацієнтів з астмою, зменшило біль і жорсткість при остеоартриті!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал