Головний біль провокує нестачу цих 4 продуктів. Якби я знала про це раніше!

Часто болить голова? Ви страждаєте мігренню? Лікарі стверджують, що такий стан може бути спровоковано нестачею цих 4 вітамінів в організмі! Заповніть запас вітамінів – і будете здорові. Дізнайтеся подробиці нижче.

Головні болі – супутники багатьох захворювань. Але є один вид головного болю, нестерпним і виснажливим. Мігрень. Вона знайома кожному 6-му жителю планети.

Як правило, біль при мігрені локалізується в одній півкулі головного мозку, частіше спостерігається у людей емоційних, зі зниженою стійкістю до стресів. Коли починає боліти голова – багато біжать за ліками і п’ють їх пачками!
Схильність до мігрені обумовлена спадковістю, статтю (жінки схильні до них більше), неправильним способом життя, психоемоційним фоном. Також має значення вік: доктора спостерігають мігрені частіше у молодих людей, починаючи з підліткового віку, а до старості хвороба згасає.
Харчування грає величезну роль у виникненні нападів мігрені. Доведено, що дефіцит ряду речовин в організмі здатний провокувати сильні головні болі в 4 рази частіше. Виділимо 4 групи речовин, нестача яких сприяє виникненню мігрені.

Причини головного болю

1. Фолієва кислота і вітамін В12.
Люди, у яких не вистачає цих речовин, схильні до надмірної дратівливості і неуважності. Також вони більше схильні до стресів. Цікаво, що часто ми намагаємося полегшити головний біль препаратами, у яких в складі присутній аспірин. А ця речовина якраз знижує вміст в організмі фолієвої кислоти і вітаміну В12.
Шпинат – чемпіон за змістом фолієвої кислоти, також ним багаті брокколі, спаржа, авокадо, буряк, морква, гарбуз. Вітамін В12 в достатку міститься в курячих яйцях.

2. Мідь і залізо.
Дефіцит міді і заліза більшою мірою властивий жінкам і веде прямою дорогою до анемії, гіпотонії, мігрень і пригнобленого стану. Багаті міддю квасоля, горіхи, козячий сир, авокадо … А вживаючи регулярно зелень, листя салату, насіння, кунжут, печінку і морську капусту, заповниш запаси заліза.

3. Вітамін В6.
Дефіцит вітаміну В6 (піридоксину) – один з основних факторів виникнення судинних захворювань. Його багато в квасолі, печінці, свіжих овочах, а також злакових. Налягай на ці продукти, якщо хочеш зберегти здоров’я мозку, нервів, серця і судин.

4. Вітамін D .
Вітамін D природним шляхом виробляється в нашому тілі під сонячними променями. А в зимовий час його можна отримати з їжі. Яйця, боби, печінку, морепродукти, молочні продукти рясніють цим важливим елементом обміну речовин.
Повноцінне харчування, заняття спортом, прогулянки на свіжому повітрі здатні істотно знизити частоту і інтенсивність мігрені. А зняти стрес і заспокоїтися допоможе ароматерами.

Обов’язково спробуйте ввести в раціон ці продукти! Ви самі помітите, як стане рідше хворіти голова, покращиться самопочуття! Харчуйтеся правильно! Будьте здорові!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал