Гормон, який зберігає молодість: натуральна таблетка від старості!

Зберегти молодість і красу, запобігти старіння шкіри і організму в цілому – це чи не мрія будь-якої жінки? На жаль, час не зупинити. Ми не здатні запобігти небажаний процес старіння, але можемо хоч трохи його уповільнити.

Секрет джерела молодості криється в гормоні мелатоніні, який присутній у кожного з нас. З роками через шкідливі звичок і руйнівних впливів на твій організм його кількість зменшується, що призводить до старіння.

Вчені стверджують, що саме мелатонін здатний подарувати людству продовження життя на 10-15 років.

Мелатонін – регулятор добових ритмів людини, основний гормон епіфіза. У всіх людей мелатонін активно відновлюється під час нічного сну в один і той же час: з 23 до 3 години ночі.
Процес старіння починається після 25 років, супроводжуючись появою багатьох захворювань. Виною тому – недолік мелатоніну, який починає виникати з цього віку. Саме тому у літніх людей сон стає поверхневим, а засинання завжди важким. Проте вироблення цього гормону можна відрегулювати!

Секрет молодості

 

ЯК ПОКРАЩИТИ ВИРОБЛЕННЯ МЕЛАТОНІНУ

  • Прекрасна актриса і неперевершена красуня Софі Лорен не втомлюється повторювати, що головний секрет краси криється в здоровому сні: спати вона лягає не пізніше 9 вечора і прокидається в 6 ранку.

Її порада має наукове обгрунтування: рівень мелатоніну починає підвищуватися з 21:00, досягаючи свого піку до 2:00 ночі, і падає до 9 ранку.
Простіше кажучи, ніж раніше ти лягаєш спати, тим стаєш краще і молодше, оскільки в фазі глибокого сну за рахунок мелатоніну відбувається оновлення всіх ресурсів організму на клітинному рівні!

  • Їж їжу з підвищеним вмістом мелатоніну. До таких продуктів відносяться: молоко, морепродукти, м’ясо курки, риба, печінку, яйця, сир, вівсянка, запечена картопля, овочі, арахіс, мигдаль, гарбузове насіння, фініки і банани.

  • Увечері старайся уникати з’ясування відносин. Нервова система повинна знаходитися в спокійному стані. Пам’ятай про те, що будь-які стреси гальмують вироблення цього гормону.

  • Не пий перед сном міцний чорний чай або каву. Вони заважають організму виробляти мелатонін. Таким же ефектом володіють деякі лікарські препарати. Тому уважно читай інструкцію до ліків, особливо якщо страждаєш безсонням!
    Кращими варіантами напоїв стануть стакан молока з медом, який-небудь кисло-молочний продукт або заспокійливий трав’яний чай.

  • Не забувай про гігієну сну. Добре провітрювати приміщення. А також кинь цю дурну звичку переглядати новини соціальних мереж перед сном! Екранне світло блокує вироблення гормону сну і довгого життя.

  • Мелатонін можна вживати як ліки; він проводиться синтетичним шляхом у вигляді таблеток і капсул. Однак ніякого самолікування! Підбір необхідної дозування може призвести тільки твій лікар.

  • Виробництво мелатоніну в рази збільшується після однієї години спортивних занять. Регулярні і помірні фізичні навантаження – ось те, що потрібно!

  • Намагайся уникати алкоголю, жирної їжі і кинь курити!

Присутність цього гормону в організмі в потрібній кількості сприяє: уповільнення процесу старіння, посилення імунної системи, регуляції кров’яного тиску. Він дозволяє мобілізувати захисні ресурси організму і попередити розвиток хронічних захворювань (в тому числі онкологічних)!

Як бачиш, мелатонін – справжній еліксир здоров’я і молодості, причому натуральний!

Для вироблення мелатоніну абсолютно не варто ковтати різнокольорові пігулки. Досить дотримуватися простих правил, які допоможуть організму отримувати цей гормон, а людині – відчувати себе краще.

Поділися з друзями цієї важливої інформацією, можливо, ти надихнеш їх на зміни в режимі дня і раціоні харчування.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал