Господарським милом можна не тільки прати. Кілька незвичайних способів застосування цього звичного засобу

Старий добрий засіб, який замінює безліч сучасних.


Господарське мило – звичний нам з дитинства предмет побутової хімії. Воно настільки міцно закріпилося в нашому побуті, що жодний супер сучасний засіб не може замінити його. У кожній квартирі обов’язково знайдеться шматок господарського мила. Так в чому ж воно корисне?

  1. По-перше, мило дуже корисно для волосся. Воно зробить їх неймовірно густими, пишними і навіть позбавить від лупи. Крім цього мило сприяє швидкому зростанню і оздоровленню волосся. Для цього спочатку миємо волосся шампунем, далі господарським милом і обполіскувати водою з декількома краплями столового оцту. Відмінно підійде для жирного волосся.
  2. По-друге, господарське мило чудово очищає шкіру, роблячи її гладкою і ніжною, в тому числі підійде і для чутливої ​​шкіри. А ще воно має ефект омолодження. Для цього достатньо два-три рази на тиждень вмиватися ним, а після наносити дитячий крем. Дія буде набагато ефективніше, якщо використовувати його в лазні.
  3. По-третє, мило – відмінний помічник при боротьбі з нежитю. Для цього готуємо мильний розчин, ним промиваємо носові пазухи.
  4. По-четверте, воно має знезаражуваний ефект. Мило ставимо на зубну щітку і залишаємо на ніч. Від мікробів не залишається і сліду.
  5. По-п’яте, господарське мило має здатність усувати набряки і синяки. Для цього готуємо мильний розчин. Готовим розчином протягом дня обробляємо синці.
Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал