Грибок на нігтях легко можна вилікувати звичними засобами в домашніх умовах і всього за 3 дні

Домашній метод лікування цього захворювання вже зарекомендував себе з хорошого боку. Грибок буквально за три дні зникне з ваших нігтів і більше з’являтися не буде.

Грибок нігтів досить поширене захворювання, яке зустрічається у 10% всього населення планети. Від нього частіше страждають чоловіки від 20 до 50 років. Але і жінки не рідко стикаються з цією проблемою. На жаль, грибок передається і оточуючим через предмети побуту. Тому від нього потрібно позбавлятися, і як можна швидше.

При грибку змінюється зовнішній вигляд нігтів, вони починаються кришитися, розшаровуватися і набувають жовтого відтінку. Тому доставляє не тільки фізичний, але і психологічний дискомфорт.

Але грибок нігтів можна вилікувати в домашніх умовах. Найпростішим і найефективнішим методом лікування можна назвати примочки з новокаїну. Для цього беремо звичайнісінький аптечний 2% новокаїн, змочуємо вату і робимо примочки на уражені ділянки. Примочки краще залишати на ніч. Всього за дві процедури ви можете назавжди позбутися від цієї неприємної проблеми.

Ще одним дієвим способом лікування грибка можна назвати ванночки з махоркою. Для цього кип’ятимо літр води, додаємо 1 столову ложку махорки, на слабкому вогні кип’ятимо ще 3 хвилини. Дочекатися оптимальної температури і опустити ноги. Сидимо хвилин 20, ноги витирати не потрібно.

Бережіть себе і своїх близьких!

Вся надана інформація носить ознайомчий характер і не може бути використана без обов’язкової консультації з лікарем!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал