Їште це на вечерю 3 дні поспіль! Ви будете здивовані, що вийде з вашого організму!

Підтримка здорової ваги має вирішальне значення, проте, не кожному пощастило мати збалансовану вагу, і багато людей або намагаються втратити, або набрати вагу і поліпшити своє здоров’я. На жаль, ті, хто намагається схуднути, незважаючи на зміни в своїй дієті і загальному способі життя, часто не можуть домогтися бажаних результатів. Отже, в чому може бути проблема?

Причина може бути знайдена в травній системі. Проблеми з травленням, такі як лінива кишка, розлад шлунка, запор і т.д. вважаються головними винуватцями безуспішної втрати ваги, так як вони перешкоджають належному видаленню токсинів з організму. У нормальних умовах, випорожнення відбуваються через годину або дві години після їжі або один або два рази на день.

Якщо руху кишечника займають більше 24 годин і більше, це може бути результатом вживання деяких ліків, зневоднення, нестачі волокон і поганих бактерій в кишковій флорі.

Хронічний запор – це стан, що характеризується нездатністю організму спорожняти кишечник, в результаті чого фекалії тверднуть.

Розлад шлунка або диспепсія – це стан, при якому люди відчувають біль і дискомфорт в шлунку через труднощі перетравлювати їжу. Це може бути наслідком певних ліків, кислотного рефлюксу, пептичних виразок, аномалій жовчовивідних шляхів і т. д.

Таким чином, підтримка здоров’я шлунково-кишкової системи має вирішальне значення для успішного процесу втрати ваги. Для цієї мети ми підготували рецепт салату для детоксикації, який усуне фекальний жир з кишечника, виведе токсини з організму, забезпечить організм клітковиною і збалансує pH .

Вам знадобиться:

  • капуста
  • буряк
  • морква
  • лимонний сік
  • оливкова олія
  • приправи (за бажанням)

Приготування:

Натріть 1/3 капусти, буряк і морква, а потім перемішайте їх.
Якщо хочете, ви можете додати приправи за вашим вибором, а потім побризкати трохи лимонним соком і оливкової олії.

Насолоджуйтесь!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал