Їжте бамію кожен день протягом одного місяця і дивуйтеся результатами вашого тіла!

Бамія є рослинним матеріалом, який використовується у всьому світі для споживання. Однак у нього є слизова текстура, яка може зробити її кілька неприємною.

Якщо можна обійти фактор слизової, ви зможете побачити, що бамія сповнена користі для здоров’я. Бамію можна приготувати різними способами, але зазвичай її подають з іншими овочами на рисі або в супі. Можливо, ці дослідження допоможуть вирішити з самого початку, чи варто зробити її частиною своєї дієти.

Відомі переваги бамії для здоров’я – що вона може запропонувати

 1. Допомагає при захворюваннях нирок
  Регулярне споживання бамії може допомогти запобігти захворюванню нирок відповідно до недавнім дослідженням. Ті, хто щодня їв бамію, зменшували клінічні ознаки пошкодження нирок більше, ніж ті, які просто їли діабетичну дієту.
 2. Допомагає запобігти раку товстої кишки
  Оскільки бамія сповнена харчових волокон, вона необхідна для здоров’я товстої кишки і травного здоров’я в цілому. Волокно бамії забезпечує очищення шлунково-кишкової системи, дозволяючи товстої кишці працювати на більш високих рівнях ефективності.
 3. Допомагає запобігти діабету
  Волокна в бамії виявляються корисними для нормалізації рівня цукру в крові в організмі, який в свою чергу допомагає при діабеті.
 4. Допомагає запобігти депресію
  Бамія має високий вміст фенолу і флавоноїдів. Це може бути причиною, по якій вона допомагає боротися з депресією. Екстракти насіння бамії виступали в якості сильно діючого засобу для піднятті настрою, в деяких випадках виконували дії точно так же, як і звичайні антидепресанти.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал