Копійчаний аптечний засіб допоможе позбутися від сильної пітливості і запаху ніг

Доступний метод дозволить раз і назавжди вирішити делікатну проблему як у жінок, так і у чоловіків. Перевірено не одним поколінням, ефективність методу 100%.

Дуже часто сучасні чоловіки і жінки страждають від надмірного потовиділення. Іноді проблема стає настільки яскраво вираженою, що доставляє чималий дискомфорт в щоденному житті. Часом ніякі народні методи і медикаментозні способи лікування бувають безсилі у вирішенні цієї проблеми.

Сьогодні ми розповімо вам про ефективний метод, який працює на 100%. Засіб – доступний, не вимагає великих витрат, а знайти його можна в будь-якій аптеці, і це самий звичайний фурацилін в таблетках, який знайомий нам усім з дитинства.

Знадобляться нам всього 3 таблетки фурациліну і 2 літри теплої води. Насамперед нам необхідно розтовкти таблетки. Для цього таблетки опускаємо в столову ложку води і яким-небудь предметом потовкти їх. Далі в тазик наливаємо теплу воду і вливаємо туди наш розчин. Опускаємо в воду ноги на 10 хвилин. Після такої ванни ні в якому разі не потрібно витирати ноги, вони повинні самі висохнути. Таку процедуру бажано проводити щодня вечорами до тих пір, поки проблема не зникне. Зазвичай після 5-6 процедур пітливість ніг зменшується, запах зникає.

Метод перевірений, так як їм користувалися наші бабусі і дідусі.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал