Корисна властивість волоського горіха, про яку багато людей не знають

Волоські горіхи – надзвичайно корисний продукт, але мало хто знає, що волоські горіхи допоможуть надовго зберегти молодість і красу.

Волоські горіхи – надзвичайно корисний продукт, в його складі містяться вітаміни С, В1, В2, РР, каротин, клітковина, залізо, амінокислоти та інші корисні речовини. Вони сприяють зниженню рівня холестерину.

Але мало хто знає, що волоські горіхи допоможуть надовго зберегти молодість і красу. Життєва сила пророщеного волоського горіха збільшується майже в 1000 разів.

Що для цього потрібно?

Беремо 1 кілограм неочищених волоських горіхів, заливаємо двома літрами холодної води. Горіхи залишаємо у воді на два тижні, періодично раз в два дні потрібно міняти воду. При цьому не забувайте двічі на добу перемішувати горіхи. Через два тижні горіхи можна вживати.

Зберігати такі горіхи необхідно на нижній полиці холодильника, при цьому не зливаючи воду. Щодня вживайте по три горіхи два рази в день – вранці і ввечері.

За допомогою таких горіхів можна помітно поправити своє здоров’я, відновити організм на клітинному рівні, відновити імунну і нервову систему. Крім цього пророщені волоські горіхи сприяють поліпшенню пам’яті і покращує роботу головного мозку.

Включіть у свій раціон пророщені волоські горіхи і у вас буде можливість смачно і корисно поправити своє здоров’я.

Вся надана інформація носить ознайомчий характер і не може бути використана без обов’язкової консультації з лікарем!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал