Користь теплої води натщесерце

Вода – це найважливіший елемент, Який підтримує життя на нашій планеті. Щоб бути здоровим і добре виглядати, пити її потрібно в достатній для організму кількості.

Формула споживання води для жінок: вага * 0,03 + навантаження в годинах * 0,4 = вода в літрах.

Наприклад: жінка важить 60 кг, займається спортом 1 годину день: 60 кг * 0,03 + 1 * 0,4 = 2,2 л.

Формула для чоловіків: вага * 0,04 + навантаження в годинах * 0,6 = вода в літрах. На жаль, згідно з останніми опитуваннями соціологів, лише невелика частина населення дотримується цієї норми.

Якщо ви будете пити воду на голодний шлунок, з вашим організмом відбудуться дивовижні речі.

Японська медична асоціація стверджує, що звичайна вода, випита натщесерце, лікує головні болі, хвороби серця, бронхіт, розлади шлунка та інші захворювання!

В ідеалі вода повинна бути на градус вище температури тіла. Холодна вода дратує слизову, а ось тепла краще вбирається і оновлює тканинну рідину.

Тепла вода натщесерце

 1. Прискорення обміну речовин
  Якщо ви з ранку на голодний шлунок п’єте теплу воду, ваш метаболізм отримає додатковий імпульс енергії. Дослідження показують, що обмін речовин прискориться на 30% за 40 хвилин. Якщо пити звичайну воду вам здається занадто нудним заняттям, додайте в неї шматочок лимона.
 2. Покращує травлення
  Тепла вода допомагає виробляти шлункові ферменти, розбавляє шлунковий сік, знижує рівень кислотності і нормалізує процес перетравлення їжі.
 3. Природна детоксикація
  Тепла вода з ранку виводить токсини з кишечника і очищає сечовивідні шляхи. Якщо колір вашої сечі темний, це говорить про зневоднення організму, і вам потрібно пити більше рідини.
 4. Зменшує біль
  Менструальні і інші болі, які викликані м’язовими спазмами, будуть набагато рідше вас турбувати. Вся справа в тому, що тепло води надає спазмолітичну дію.
 5. Запобігає передчасне старіння
  Ще Авіценна описував корисні властивості теплої води. Цілитель вважав, що з віком наш організм всихає. Дійсно, з кожним роком кількість води в тілі скорочується. Це призводить до втрати еластичності шкіри, появи зморшок і болю в суглобах. Щоб цього уникнути, потрібно пити достатньо води.

Завжди пийте воду невеликими ковтками, можна трохи потримати її в роті.

Якщо ви п’єте воду натщесерце, розкажіть нам про результати в коментарях. Також не забудьте поділитися цією корисною статтею з друзями, нехай і вони почнуть проробляти цю процедуру щоранку!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал