Лікарі назвали важливі провісники і ознаки інсульту

Напевно всі знають, що інсульт це порушення кровообігу в мозку. Такий діагноз є вторинним захворюванням і у абсолютно здорових людей він не виникає. Симптоми удару зберігаються більше однієї доби.

Варто відзначити, що до інсульту може привести неправильний спосіб життя, зайва вага, захворювання судин головного мозку, порушений ритм серця, куріння, вживання алкоголю у великих кількостях, малорухливий спосіб життя.

Лікарі відзначають, що у інсульту є провісники, перші в цей список потрапили підвищений рівень холестерину і високий рівень цукру в крові. Також інсульт може викликати прийом сильних гормональних препаратів.

Якщо при інсульті розривається артерія (відбувається крововилив), то він вважається геморагічним. А якщо відбувається звуження або закупорка артерій головного мозку, то тоді його називають ішемічним.

Одні з найбільш явних ознак інсульту вважається оніміння ділянок тіла, в основному ця обличчя і кінцівки, занепад сил в кінцівках (людина не зможе підняти руки вгору), втрата контролю і гостре порушення зору. Іноді інсульт супроводжується блювотою, нудотою і запамороченням. Порушуються рухові функції в організмі, язик стає незрозумілою (як у п’яного людини).

Бережіть себе і своїх близьких!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал