Люди з ослабленим імунітетом більш схильні до цього неприємного захворювання

Цьому неприємному захворюванню схильні люди різного віку, але частіше зустрічається у людей похилого віку.

Грибок нігтів на медичній мові звучить як оніхомікоз, інфекційне захворювання, що виникає від мікроскопічних грибків. Вони ушкоджують нігтьову пластину і поширюється по шкірі.

Цьому неприємному захворюванні схильні люди різного віку, але частіше зустрічається у людей похилого віку. Причина – сухі і ламкі нігті, в які легко проникає грибок. А ще нігтьовому грибку схильні люди зі слабким імунітетом і поганим кровотоком, з підвищеним потовиділенням, травмами шкіри і нігтів, з псоріазом. Найчастіше страждають так само люди з цукровим діабетом.

При оніхомікозі часто бувають пошкоджені нігті на ногах, рідше – на руках. Змінюється колір нігтя, набуває білуватий або жовто-коричневий відтінок, змінюється форма, на них з’являються хвилі. Нігті розшаровуються, кришаться і з’являється неприємний запах. Сам грибок протікає болісно, можуть розвинутися інші інфекційні захворювання, які торкнуться не тільки нігтів, але і шкіру.

Лікування зазвичай повинен прописувати лікар, воно складається з протигрибкових препаратів. Так само терапія може включати в себе креми, таблетки. Крім цього необхідно буде поміняти все взуття, в якій можуть залишатися частинки грибка, або ретельно продезінфікувати. У більш запущених випадках доведеться видаляти ніготь.

Для профілактики виникнення нігтьового грибка необхідно дотримуватися особистої гігієни, правильно стригти нігті, носити шкарпетки з натуральної бавовни, не ходити без взуття в роздягальнях басейнів і тренажерних залів.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал