Мало хто знав, але виявляється: як заспокоїтися і вирівняти свої емоції за 3 хвилини

Якщо ви надмірно хвилюєтеся, не обов’язково пити пігулки і вдаватися до заспокійливих. Це можливо зробити за допомогою звичайної дихальної гімнастики.

Напевно, багато хто мріє піти на важливий захід абсолютно спокійними і зваженим, в мить позбутися від трясіння і емоцій, що нахлинули.

Отже, щоб будь-яка важлива зустріч для вас пройшла найефективніше, ми вам розповімо техніку, яка дозволить впоратися з надмірним хвилюванням і сконцентруватися в будь-якій ситуації.

Мало хто знав, але виявляється всі хвилювання, і навіть найсильніші, людина може перебороти за три хвилини. За допомогою техніки можна запросто заспокоїтися і йти до своєї мети: здавати іспит, виступити перед публікою, провести важливу зустріч.

І все-таки, як заспокоїтися і вирівняти свої емоції за 3 хвилини?

Складіть долоні разом. Поставте їх у грудях, або у серцевого центру. Потім поділіть своє дихання на чотири частини. Тобто, тільки вдих повинен складатися з чотирьох маленьких вдихів і те ж саме з видихом, його також потрібно поділити на чотири рівні частини.

Навіть після кількох таких вдихів і видихів ви відчуєте заспокоєння. Досить це зробити всього три хвилини. Завершити гімнастику потрібно одним повноцінним повним вдихом і таким же видихом.

До речі, таким чином, ви можете контролювати свій емоційний стан не вступаючи в конфлікти на роботі і вдома.

Коли ви задієте дихання, організм моментально починає збалансовуватися.

Тепер ви точно знаєте як себе вести в стресових ситуаціях, щоб бути спокійним і розслабленим.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал