Навіщо треба їсти буряки щодня. Ділюсь порадами, які дізнався (тепер їм частіше)

Отже, навіщо потрібно вживати буряки щодня:

 • Запобігає розвитку серцево-судинних захворювань

У буряках міститься відносно мало вітамінів, за винятком В9 (фолієва кислота), якого міститься в достатній кількості, щоб запобігти захворюванням серцево-судинної системи

 • Допомагає природному очищенню кишечника
 • Корисний при запаленнях

 • Знижує тиск

Якщо у вас є схильність до гіпертонії, буряк допоможе зменшити тиск. Якщо ви вже приймаєте лікарські засоби, то склянки бурякового соку зайвим теж не буде. Буряк підтримує судини в тонусі, забезпечуючи тим самим нормальний кровотік, захищає судини від тромбозів та крововиливів.

 • Багатий антиоксидантами

Буряк багатий на антиоксиданти, що сприяє нейтралізації вільних радикалів в організмі і запобіганню зміни в структурі клітин, що ведуть до онкологічних захворювань.

 • Багатий залізом та йодом

Буряк багатий на залізо, що запобігає розвитку залізодефіцитної анемії, яка найчастіше зустрічається у вагітних жінок, і підтримує нормальний рівень гемоглобіну в крові. А йод, що міститься в овочі, корисний для здоров’я щитовидної залози.

Якщо ви вирішили схуднути, то буряк буде для вас найкращим другом у цій справі. Використовуючи його головним продуктом у монодієті, ви зможете швидко втратити зайві сантиметри, тому що міститься у буряку бетаїн дозволяє краще засвоюватися білку.

 • Сприяє меншому накопиченню жиру в організмі

А відбувається це з -за рахунок куркуміну, що є у буряках. Він не дає накопичуватися жиру в організмі, тому що не дає рости кровоносним судинам, розташованим у жирових тканинах.

У якому вигляді вживати буряк?

 1. Максимальна концентрація корисних речовин у свіжому буряковому соку, але в чистому вигляді краще не вживати, а змішувати з морквяним або яблучним соком.
 2. На другому місці буде свіжий тертий буряк, як у салатах так і окремо.
 3. Варений або запечений буряк буде дуже ефективним при кишковій непрохідності.
 4. Буряк можна також квасити і маринувати, а бадилля можна додавати в супи та салати.
 5. Ну, звичайно ж, найпопулярніші борщі, вінегрети та інші салати з відвареним буряком.
Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал