Найшвидші способи позбутися від прищів, врослих волосків, і 5 інших дратівливих проблем зі шкірою!

Коли ви відчуваєте, що у вас робиться прищ або інша проблема зі шкірою, завжди є спокуса доторкнутися до неї, видавити докучливий прищ, але тим самим ми тільки посилюємо процес. Дерматологи та інші експерти згідні з тим, що більшість дефектів шкіри слід залишити в спокої, щоб вони пройшли самостійно. Ось деякі загальні проблеми зі шкірою, які мають набагато ефективніші способи лікування, ніж видавлювання.

  • Вросле волосся

У той час як врослі волосся турбують вас, їх не варто колупати. Зрослі волосся виникають, коли волосся потрапляє під поверхню шкіри, що створює зуд і запалену червону припухлість. Якщо ви примусово підколупувати ці волосся, це травмує шкіру, що може викликати більшу інфекцію. Це може навіть стати небезпечним для вашого здоров’я, якщо травмована шкіра контактує з інфекціями стафілокока.

Хоча подковирювання врослого волосся ще більше дратує їх, це також може привести до утворення рубців. Замість того, щоб підковувати їх, використовуйте гідрокортизон, який зменшить почервоніння, роздратування і свербіж. Крім того, вимийте область, де є врослі волосся за допомогою натуральних очищувальних засобів, які нададуть легке відлущування, щоб волосся злегка прорвалися крізь поверхню шкіри.

  • Герпес

Дотик до герпесу може привести до його поширенню. Ці виразки містять вірусну рідину, яка може проникати в інші частини вашого тіла і створювати більше виразок. Герпес, як відомо, може передаватися просто дотиком.

Невеликий герпес можна вилікувати самостійно з плином часу за допомогою м’яких методів лікування, які доступні без рецепта. Однак часті герпеси можуть зажадати професійного лікування. Уникайте фізичного контакту з хворими людьми, поки рана повністю не заживе, щоб уникнути зараження.

  • Мілія

Мілії – маленькі, білі точки, які можуть з’явитися на вашому обличчі. Мілії – це жорсткі кісти, які розвиваються під шкірою, і на них не впливає будь-яка спроба видавити їх. Ці кісти залишаються без змін, навіть після того як ви спробуєте їх видавити, тому спроба використовувати ручну силу, тільки пошкоджує шкірі навколо них.

Мілії – маленькі, білі, що потрапили клітини шкіри. Єдиний спосіб позбутися від них, крім часу, – це звернутися до дерматолога, який прибере їх за допомогою спеціального нагрітого інструменту.

  • Фолікулярний кератоз

Фолікулярний кератоз є результатом накопичення кератину, який є білком в волоссі, шкірі і нігтях, які захищають його від токсинів. Коли кератин накопичується, він може створити плагін, який блокує волосяний фолікул. Натискання постраждалого району збільшить шанси рубця і збільшить почервоніння.

Замість того, щоб тиснути фолікулярний кератоз, використовуйте м’який відлущувальний засіб, яке містить саліцилову або гліколеву кислоту для того, щоб зменшити запалення і вилікувати фолікулярний кератоз вдома.

  • Чорні точки

Чорні точки – пори, які засмічуються шкірним жиром, комедони піддаються впливу повітря, який в свою чергу окисляє жир, змінюючи його колір на чорний. Видавлюючи вугри, ви ризикуєте занести бактерії в шкіру, які можуть викликати більш глибоку інфекцію.

Замість того, щоб тиснути їх пальцями, використовуйте м’який відлущуючий засіб для вмивання обличчя, щоб допомогти очистити пори від шкірного жиру. Ексфоліанти будуть витісняти надлишковий шкірний жир на поверхню шкіри і, отже, змивати його.

  • Кістозні прищі

Кістозні прищі виникають глибоко всередині шкіри і утворюють червоний, хворобливий вузол, який важко піддається лікуванню. Кістозні вугри часто призводять до постійних рубців, якщо ви намагаєтеся позбутися від них, за допомогою видавлювання. Кісти знаходяться настільки глибоко в шкірі, що ви не доберетеся до них, тому ви просто пошкодите поверхню шкіри.

Замість того, щоб намагатися видавити його самостійно, зверніться до дерматолога для лікування. Це також допоможе знизити ризик утворення рубців.

  • Вугрі

Це здається заманливо і легко позбутися від цих докучливих вугрів, просто видавивши їх. Однак, якщо ви це зробите це тільки погіршить ситуацію і буде перешкоджати процесу зцілення.

Угри здатні утримувати бактерії в одній області, але коли ви видавлюєте їх, вміст вивільняється, включаючи бактерії, клітини шкіри і жир.

Видавлюючи вугри, ви полегшуєте процес проникнення бактерій глибоко в шкіру і переносите більше бактерій на обличчя, так як відкрита рана піддається впливу бактерій на ваших пальцях. Це може привести до ще гіршим прищів і рубцям.

Кращий спосіб лікування білих вугрів – дозволити їм самостійно очищатися. Наше тіло може самостійно відновити пошкодження і боротися з інфекцією.

Хоча це завжди заманливо і може здатися, що це прискорить процес, все ж не варто видавлювати прищі, завжди краще, щоб ваше тіло виконувало свою роботу природним шляхом. Використання природних і ніжних очищувальних засобів, а також терпіння, часто є найкращим способом позбутися від проблем зі шкірою.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал