Найуспішніша протиракова дієта в світі! Врятувала навіть тих від кого відмовилися лікарі!


Хто б міг подумати що сир і лляне масло здатні робити чудеса. Іноді найскладніші речі можуть бути набагато простіше, варто тільки спробувати.

У 1990 році онколог Dr. Roehm заявив, що дана дієта є найбільш успішною протираковою дієтою в світі. Використання в дієті «протоколу Бадвіг», як його пізніше назвали, довело свою терапевтичну цінність в попередженні та лікуванні раку, інфаркту міокарда, атеросклерозу, дисфункції печінки, лікуванні виразкової хвороби, артриту, шкірних екзем, вікових деградаційних захворювань і аутоімунних хвороб.

Доктор Джоанна Бадвіг була однією з провідних біохіміків Європи в галузі дослідження ракових захворювань. Вона народилася в 1908р, і померла у віці 95 років. За видатні відкриття в лікуванні онкологічних захворювань її сім разів висували на здобуття Нобелівської премії. Півстоліття тому, 2 листопада 1959 на своїй лекції в Цюріху, Бадвіг сказала: “Без жирних кислот, ферменти, що забезпечують засвоювання кисню в дихальній системі, не функціонують. Людина починає задихатися навіть в повітрі, збагаченому киснем. Дефіцит жирних кислот підриває життєві функції організму. “Бадвіг зазначила, що застосування в їжу знежирених і перероблених масел / жирів призводить до серйозних захворювань. А так, як вся їжа зараз штучно знежирена – вона несе загрозу і дітям і дорослим.

Доктор Бадвіг витратила кілька років для поглибленого вивчення крові ракових хворих. В результаті досліджень вона виявила, що у хворих в крові завжди знижений вміст фосфоліпідів і ліпопротеїнів. Також, поряд зі зниженим вмістом гемоглобіну в крові вона виявила незвичайні жовто-зелені включення. Ще одним відкриттям стало, що в крові здорових людей рівень вмісту жирних кислот, класу Омега3, набагато вище, ніж у хворих.

За результатами досліджень вона почала експериментальним шляхом підбирати дієту для лікування захворювання. У підсумку вона зупинилася на суміші сиру (cottage cheese) і органічного лляного масла. Лляна олія, більше ніж інші, містить жирні кілоти Омега3, легко засвоюється і не викликає алергій. Сир же містить високий рівень сулфопротеїнів.

Бадвіг виявила, що ця комбінація сиру і лляної олії робить останнім водорозчинним, тобто легше засвоюється організмом. Вживання лише одного лляного масла нешкідливо, але марно. Масло обов’язково має бути змішано з сиром. До свого здивування Бадвіг виявила, що вже через три місяці при вживанні її дієти у ракових хворих настає поліпшення. Пухлини зменшуються, до хворих повертаються сили, а в крові більше немає жовто-зелених частинок. Рівень фосфоліпідів і ліпопротеїнів повертається до нормального, рівень гемоглобіну нормалізується. Вдавалося рятувати навіть хворих, від яких доктора просто відмовлялися.

Після багатьох випробувань вона знайшла оптимальний склад – дві столові ложки органічного (холодного пресування) лляної олії ретельно перемішати зі 100-150 г. сиру до однорідної маси, раз в день.

У 1990 році онколог Dr. Roehm заявив, що дана дієта є найбільш успішною протираковою дієтою в світі. Використання в дієті «протоколу Бадвіг», як його пізніше назвали, довело свою терапевтичну цінність в попередженні та лікуванні раку, інфаркту міокарда, атеросклерозу, дисфункції печінки, лікуванні виразкової хвороби, артриту, шкірних екзем, вікових деградаційних захворювань і аутоімунних хвороб.

Бадвіг в своїх дослідженнях розкрила згубність застосування «поганих» жирів для здоров’я, зокрема, широко застосовуються методи гідрогенізації (приклад-виробництво маргарину, вельми небезпечного продукту для людей з онкологічними ризиками). Наукові погляди та подання Бадвіг протягом всього її життя піддавалися атаці, а потім узгодженим замовчуванням офіційною медициною, пов’язаної взаємними інтересами з фармакологічної та харчової індустріями.

Як згадував Кліф Бекуіт (Cliff Beckwith), колишній пацієнт Бадвіг, протягом 10 років, який перебував під її наглядом з приводу раку простати, було задокументовано близько 1000 успішних історій лікування від раку. Але фармакологічна і онкологічна індустрія ігнорувала всі досягнення Бадвіг. Крім того, її наукові висновки могли завдати серйозного удару по харчовій промисловості в області виробництва жирів.

Бадвіг вважала неприпустимим використання будь-яких рафінованих видів масел, так званих штучних жирів (маргарин, майонез), одержуваних в результаті гідрогенізації або часткової гідрогенізації. Всі ці жири відкидаються організмом, серцевим м’язом, приводячи до різних порушень, в тому числі і на клітинному рівні. В ряд поганих жирів Бадвіг включала і широко поширені для приготування кондитерських виробів ненасичені жири.

За її уявленням, допустимі до вживання вуглеводні, що містять натуральний цукор: яблука, фіги, груші, виноград. Чи не дозволяється вживання рафінованого цукру у всіх видах, макаронних виробів, білого хліба, жирних видів м’яса, смажених і консервованих продуктів. Практично всім для збереження нормального здоров’я рекомендувалося щоденне вживання мінімально 100 грам сиру з 5 грамами лляної олії.

Згідно дієті Бадвіг, сніданок міг включати мед, змішаний в блендері з органічним маслом льону холодної віджимки (таке масло має зберігатися тільки в холодильнику), невеликою кількістю свіжого парного молока, (дефіцитний продукт в сучасній урбаністичному середовищі) і свіжого зернистого сиру. Дозволялося додавання горіхів (за винятком арахісу) і невеликої кількості свіжих сезонних фруктів.

Необхідно відзначити, що Джоанна Бадвіг у випадках важких захворювань використовувала суміш у складі 42 грама лляної олії (3 столові ложки) на 100 грам свіжого сиру.
У звичайній щоденній практиці застосування даного поєднання продуктів в якості превентивного заходу використовується менша кількість масла льону на більшу кількість сиру.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал