Ніхто не говорив вам, що ці 5 засобів відновлюють гормональний баланс? АЛЕ це так, доведено!

Гормони є надзвичайно потужними речовинами, які мають вплив на організм людини і її здоров’я.

Жіночий гормон, естроген, має велике значення для жіночого здоров’я, стимулює розподіл клітин і регулює менструальний цикл.

В даний час, сучасний спосіб життя викликає гормональний дисбаланс, і рівні естрогену різко знижуються під впливом забруднюючих речовин, пестицидів, хронічних стресів і неправильного харчування.

Гормональний дисбаланс може мати три ефекти, в тому числі викликати проблеми зі щитовидною залозою, наднирками.

Проблеми зі щитовидною залозою

Основною роллю щитовидної залози є виробництво гормонів щитовидної залози, які потім транспортуються до кожної клітки в організмі через кров. Її функції впливає на роботу багатьох органів в організмі.

У всьому світі більше 20 мільйонів чоловік страждають від проблем щитовидної залози.
Захворювання щитовидної залози може бути багато типів, але найбільш поширеними є гіпертиреоз (підвищена активність щитовидної залози) і гіпотиреоз (зниження активності щитовидної залози).

Ці умови можуть викликати різні симптоми:

 • Тривога, занепокоєння і безсоння
 • Втрата ваги, навіть незважаючи на те, апетит збільшується
 • Непереносимість спеки і рясне потовиділення
 • Слабке, уповільнене серцебиття
 • Постійна втома і м’язова слабкість
 • Нетерпимість холоду

Ці симптоми гіпертиреозу і гіпотиреозу часто лікують ліками, але можна спробувати лікувати їх повністю природним способом і отримати значні результати.

Ми пропонуємо 5 надзвичайно ефективних засобів, які допоможуть стабілізувати гормональний баланс і налагодити роботу щитовидної залози.

Ефірні масла мають характерний заспокійливий аромат, який забезпечує численні переваги в лікуванні численних проблем зі здоров’ям, в тому числі гормональних дисбалансів і їх симптомів.

Втома наднирників

Такий дисбаланс найчастіше є результатом стресу. За словами доктора Уїлсона, він з’являється після тривалого виснаження, ряду стресових ситуацій або тривалий період стресу або після гострих респіраторних інфекцій. Це може привести до пошкодження кори наднирників і тим самим привести до хвороби Аддісона.

Це найпоширеніші симптоми надниркової втоми:

 • підвищення рівня цукру в крові
 • головні болі
 • низький кров’яний тиск
 • депресія
 • підвищений рівень естрогену

Цей стан, коли рівень естрогену в організмі є недостатнім, в більшості випадків, надзвичайно збільшується. З іншого боку, прогестерон відсутній або в недостатній кількості.

Надмірні рівні естрогену симптоми:

 • депресія
 • втрата лібідо
 • затримка води
 • хворобливість молочних залоз
 • ПМС
 • перепади настрою

У багатьох випадках ця умова не викликає явних ознак і жінка може фактично жити з нею протягом багатьох десятиліть. Тому, якщо ви відчуваєте ці симптоми, ви повинні проконсультуватися зі своїм лікарем, і почати використовувати такі ефірні масла.

5 ефірних масел, які забезпечують великі переваги в разі гормонального дисбалансу:

 1. Масло солодки
  Це масло має потужні антидепресивні властивості, які мають велику допомогу в разі домінування естрогенів, надниркової втоми, і захворювання щитовидної залози.
  У китайській медицині, воно зазвичай використовується для підвищення обміну речовин і боротьби з хворобою Аддісона.
  Ви повинні розтерти кілька крапель на долонях і вдихати його, щоб миттєво підвищити настрій.
 2. Масло базиліка
  Команда вчених досліджувала вплив цього масла на людей, що зазнають симптоми стресу протягом 6 тижнів, і виявили, що воно ефективніше полегшувало симптоми, ніж препарат плацебо на 39%.
 3. Масло базиліка лікує тривогу і втому
  Для того, щоб регулювати гормони, ви повинні втирати кілька крапель органічного масла базиліка на зону надниркової залози.
 4. Масло мирта
  Це масло стимулює функцію щитовидної залози, регулює дисбаланс, і, таким чином, ефективно лікує щитовидну залозу і гормональний дисбаланс.
  Ви повинні втирати кілька крапель на зону щитовидної залози, на підошви ніг.
 5. Масло шавлії
  Це ефірне масло використовується з середньовічних часів, і воно успішно балансує гормони, і полегшує симптоми ПМС. Для того, щоб отримати з цього користь, ви повинні додати кілька крапель в ванну і в аромолампу.
 6. Масло лаванди
  Якість сну різко залежить від підвищеного рівня стресу. Стрес викликає сонливість вдень і безсоння вночі.
  Це ефірне масло покращує сон, розслабляє тіло і підсилює кровообіг. Крім того, надзвичайно корисно при лікуванні симптомів естрогенного дисбалансу і надниркової втоми.
  Ви повинні капнути кілька крапель масла лаванди на подушку перед сном. Його аромат заспокоїть вас, розслабить тіло і поліпшити ваш сон.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал