Ніколи не думала, що від часнику можна витягати стільки користі

Про корисні властивості часнику знає практично кожен з нас, його використовують в гастрономічних цілях і популярний він в сезон гострих респіраторних захворювань. Але як виявилося, користь цього овоча не обмежується цим. Про все по порядку.

В цьому дивовижному овочі містяться практично всі необхідні для організму вітаміни і мінерали. Якщо ви кожен день будете з’їдати по одному часнику, то ваш організм буде отримувати повний набір необхідних мікроелементів.

Всього 4 грами цього овоча дозволить наситити організм всіма вітамінами і мінералами. Це зовсім не означає, що потрібно їсти його самостійно. Можна додати до м’яса або в салат.

1. Допоможе схуднути.

Часник спалює підшкірні жири і вам більше не потрібні дієти. Енергетична цінність цього овоча становить всього 149 ккал.

2. Бореться з інфекційними захворюваннями

Часник є потужним стимулятором імунної системи людини. Вживання часнику протягом 12 тижнів знизить ризик розвитку ГРВІ на 63%.

3. Допоможе знизити тиск

Часник сприятливо впливає на роботу серцево-судинної системи. Постійне вживання часнику сприяє стимулюванню кровотворення, а також знижує артеріальний тиск і рівень холестерину в крові.

4. Мінімізує ризик раку простати

У представників сильної статі, які з’їдають мінімум один зубчик часнику в день, ризик розвитку раку простати на 50% нижче ніж у тих, хто взагалі вважає за краще не їсти часник.

5. Сприятливо впливає на роботу шлунково-кишкового тракту

Часник активізує апетит, сприяє виділенню шлункового соку і жовчі, благотворно впливає на мікрофлору кишечника.

Бережіть себе і своїх близьких!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал