ОФТАЛЬМОЛОГИ ПОПЕРЕДЖУЮТЬ! НІКОЛИ НЕ РОБІТЬ ЦЬОГО! ЦЕ ПРИВОДИТЬ ДО СЛІПОТИ І НЕ ТІЛЬКИ

 

ОФТАЛЬМОЛОГИ ПОПЕРЕДЖУЮТЬ! НІКОЛИ НЕ РОБІТЬ ЦЬОГО! ЦЕ ПРИВОДИТЬ ДО СЛІПОТИ І НЕ ТІЛЬКИ

Лікарі були спантеличені, коли дві жінки, у віці 35 і 44 років, повідомили про повторюваних епізодах сліпоти, тривалістю до 15 хвилин.

Після незліченних обстежень, сканування та інших медичних тестів, які були непереконливими, лікарі почали досліджувати історію пацієнток.

Те, що вони виявили, здивувало всіх!

Лікарі знайшли причину, що викликає тимчасову сліпоту пацієнток! І ця причина – використання стільникового телефону перед сном.

Використання мобільного телефону в нічний час (без освітлення), мають наслідки, які можуть привести до повної або часткової сліпоти.

Обидві жінки перевіряли свої телефони, коли вони лежали на їх ліжка, так роблять багато людей.

Таким чином, одне око адаптується до телефонного світла, в той час як інше око бачить темряву. Таким чином, мозок плутається і задається питанням, чому очей бачить «день», в той час як інший знаходиться в нічному режимі.

Саме це і є основною причиною тимчасової сліпоти – і, як наслідок, викликає необоротне пошкодження очей.

Синє світло, що випромінюється мобільними телефонами завдає набагато більше шкоди, ніж багато людей розуміють.

Ця проблема є відносно новим явищем. І тільки в останні 20 років або близько того, як ці екрани стали постійно використовуватися вдома багатьма людьми.

Спочатку, багато людей і навіть офтальмологи – не бачили особливих проблем в цьому.

Але тепер тяжкість пошкоджень, викликаних впливом синього світла телефонів в нічний час стає тривожною тенденцією для погіршення зору.

Офтальмологи повідомляють, що деякі з їхніх пацієнтів, у віці 30-40 років починають носити окуляри через синього світла телефонів в нічний час, і лінзи в окулярах, відповідають людині у віці 75 років.

Потенційний збиток виходить далеко за межі проблем із зором. Фахівці в галузі охорони здоров’я в Гарварді підтвердили зв’язок між синім світлом і різними видами раку, діабетом, серцево-судинними захворюваннями і ожирінням.

Поки не зовсім ясно, чому синє світло телефонів має такі наслідки для здоров’я, але лікарі звертають все більше і більше уваги на цю проблему.

Тому, вже зараз лікарі настійно рекомендують відмовитися від цієї звички.

 

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал