Ось чому сивина є ознакою міцного здоров’я

У 30 років у вас з’явилася сивина? Не варто панікувати. Лікарі та вчені довели, що рання поява сивого волосся – це ознака хорошого, міцного здоров’я. І ось чому …

З’явилося після 30 років сиве волосся свідчать про нормально протікаючі процеси в організмі і хорошому стані здоров’я людини.

Вчені встановили зв’язок між сивиною в волоссі і загальним станом організму людини. Сивина, що з’являється після 30 років, є показником доброго здоров’я, вважають експерти.

Вчені провели ряд тривалих випробувань, в результаті чого вдалося з’ясувати, що якщо в організмі немає ніяких збоїв, то волосся неодмінно посивіють до 50-55 років. На думку дослідників, це ознака доброго здоров’я і показник правильно протікаючих процесів в людському організмі.

Наявність у людини сивого волосся пов’язане з підвищенням рівня глутатіону і посиленням процесів, спрямованих на запобігання оксидативних процесів. За колір волосся у людини відповідають пігменти феомеланина.

Саме вони надають волоссю червоний і каштановий відтінки. А також пігменти еумеланіна, вони відповідають за коричневий і чорний колір волосся. Для синтезу феомеланіну необхідний глутатіон, що є одним з головних внутрішньоклітинних антиоксидантів. Якщо в організмі його не вистачає, то процеси в організмі прискорюються.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал